İstanbul Şehir Üniversitesi

2008 yılında Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan İstanbul Şehir Üniversitesi, 2010-2011 döneminde de ilk öğrencilerini kabul etmiştir. Daima duyarlı, bilgili ve tecrübe sahibi bireyleri hayata kazandırma amacıyla çalışmakta olan bu üniversite, bir vakıf üniversitesi olarak yükselişte olan bir eğitim kurumudur. Eğitim dili de İngilizcedir.

Özellikle tercih dönemlerinde İstanbul Şehir Üniversitesi nerede diye merak edilmekte ve anne babaların tercihleri arasında yer almaktadır. 6 fakülte, 3 enstitü ve 1 meslek yüksekokulu ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sunan İstanbul Şehir Üniversitesi yerleşkesi, İstanbul\’un Üsküdar ilçesinde yer alıyor.

Ulaşım ağlarına yakınlığı ile de kolay bir konumda bulunmaktadır. İstanbul Şehir Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile de hangi araçlar ile ulaşılabileceği öğrenilebilir. Okul, yükselişte olan bir üniversite olmasından dolayı, her yıl tercih dönemlerinde daha çok konuşulmaktadır. Özellikle istediği bölümü olan öğrenciler için, İstanbul Şehir Üniversitesi taban puanları incelenmeli ve buna göre tercih yapılmalıdır.

Öğrenciye gerçekten iyi şeyler verebilecek çok dinç ve iyi bir akademik kadroya sahiptir. İstanbul Gelişim Üniversitesi öğretmen alımı için de mülakatlar düzenlenmektedir. Mülakat bilgileri her sene tarihleri ile birlikte açıklanır.

Kapsamlı ve büyük bir kurum olmasından dolayı da, her alanında birçok personel görevlidir. Bu anlamda gereken dönemlerde İstanbul Şehir Üniversitesi personel iş alımı da gerçekleştirilmekte ve personel seçimlerinde büyük bir titizlikle çalışmalar yürütülmektedir. İsteyenler iş başvurularından bu ilanları inceleyebilirler.

İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adres:Altunizade, Kuşbakışı Cd. 27, 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Telefon:+90 444 4 034

İstanbul Şehir Üniversitesi ücretleri için tıklayınız.

2008 yılında Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan İstanbul Şehir Üniversitesi, 2010-2011 döneminde de ilk öğrencilerini kabul etmiştir. Daima duyarlı, bilgili ve tecrübe sahibi bireyleri hayata kazandırma amacıyla çalışmakta olan bu üniversite, bir vakıf üniversitesi olarak yükselişte olan bir eğitim kurumudur. Eğitim dili de İngilizcedir. Özellikle tercih dönemlerinde İstanbul Şehir Üniversitesi nerede diye merak edilmekte ve anne babaların tercihleri arasında yer almaktadır. 6 fakülte, 3 enstitü ve 1 meslek yüksekokulu ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sunan İstanbul Şehir Üniversitesi yerleşkesi, İstanbul\'un Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Ulaşım ağlarına yakınlığı ile de kolay bir konumda bulunmaktadır. İstanbul Şehir Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*