İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi nerede? Adından da anlaşılacağı üzere İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, kısa adı ile İZÜ, İstanbul’da bulunmaktadır. Üniversitenin merkez kampüsü ise Küçükçekmece Halkalı ‘da yer alır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iletişim bilgileri,  yazımızın en alt kısmında detaylıca size sunulmuştur. Buradan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin açık adres, telefon, harita üzerindeki konumu ve fakültelerinin telefon, faks ve e-posta adreslerine kolaylıkla ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi taban puanları üniversite tercih döneminde her öğrencinin merakla takip ettiği bir konudur. Üniversite tercih döneminde öğrencinin hangi okula ve hangi bölüme tercih yapacağı konusu, en az üniversite sınavı kadar önemli ve hassas bir konudur. Üniversitenin taban puanları tüm fakülteler için de geçerli olmak üzere genel olarak 200 ile 480 puan arasında fakülte ve bölüme göre değişmektedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Öğretmen Alımı üniversitenin belli dönemlerde açmış olduğu ilanlarla gerçekleşmektedir. Bu ilanların süresi dahilinde başvurular alınıp, değerlendirilir. Uygun görülen personel en kısa zamanda üniversite bünyesine dahil olur.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Personel İş Alımı üniversitenin Personel Daire Başkanlığı çatısı altında, İnsan Kaynakları biriminin sorumluluğu altında büyük bir itinayla gerçekleştirilir. Üniversite bünyesine girecek personel adayları, tek tek ve özenli bir çalışmanın, dikkatli bir seçimin sonrasında ilgili birimlere kaydırılarak en kısa sürede iş başı yaptırılır. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi bu kapsamda hem yeni öğrencilerini, hem de tüm çalışacak olan personelini sabırsızlıkla beklemektedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iletişim bilgileri

Halkalı Merkez Kampüsü

Adres : İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

Halkalı Cad. No : 2 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Posta Kodu : 34303

Telefon : 444 97 98 (pbx)

Faks : 0 (212) 693 82 29


Eyüp Yerleşkesi

Adres : Merkez Mahallesi Feshane Caddesi No:19 Eyüp / İSTANBUL

Posta Kodu: 34303

Telefon : 0 (212) 418 68 22

Faks : 0 (212) 418 68 15


İZÜSEM Fındıklı Yerleşkesi (Sürekli Eğitim Merkezi)

Adres : Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi Beyoğlu/İstanbul No:55

Posta Kodu : 34427

Telefon : 0 (212) 692 97 92-82 (pbx)

 

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi nerede? Adından da anlaşılacağı üzere İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, kısa adı ile İZÜ, İstanbul'da bulunmaktadır. Üniversitenin merkez kampüsü ise Küçükçekmece Halkalı ‘da yer alır. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iletişim bilgileri,  yazımızın en alt kısmında detaylıca size sunulmuştur. Buradan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nin açık adres, telefon, harita üzerindeki konumu ve fakültelerinin telefon, faks ve e-posta adreslerine kolaylıkla ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi taban puanları üniversite tercih döneminde her öğrencinin merakla takip ettiği bir konudur. Üniversite tercih döneminde öğrencinin hangi okula ve hangi bölüme tercih yapacağı konusu, en az üniversite sınavı kadar önemli ve hassas…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*