İstanbul Özel Beykent Koleji Fiyatları

Üniversiteye geçmeden önceki son eğitim basamağı olan lise döneminde, ayrıcalıklı bir eğitim programı sunan ve uzman bir eğitmen kadrosu ile yardımcı olan Özel Beykent Koleji , birçok olanağı ve eğitim dışı aktiviteleri ile de dikkat çekmektedir. Anne ve babalar için, lise tercihlerinde değerlendirilmesi gereken eğitim kurumlarından birisidir. Birçok vakıf okulu gibi, burs konusunda da destek sağladığı bilinmektedir. Özel Beykent Koleji kayıt dönemleri, her sene farklılık gösterebilmektedir.

 

KAYIT TARİHİOKUL ÜCRETİYEMEK ÜCRETİ
HAZİRAN 2017190003000
TEMMUZ 2017194253000
AĞUSTOS 2017198503000
EYLÜL 2017192753000

Özel Beykent Koleji taban puanları

Okul için tercih yapmayı düşünen öğrenciler arasında, başarısı ile bir adım önde olanlar için bursluluk sınavları uygulanır. Özel Beykent Koleji bursluluk sınavları için tarihler takip edilmelidir. Öğrenciler belli bir burs imkânı kazanabilmek adına, bu sınavlar ile de başarılarını kanıtlamalıdır. Özel Beykent Koleji taban puanları için de, yayınlanan kılavuzdan bilgiler alınarak tercih listesine eklenmesi sağlanabilir.

Taban puanları ve sıralama da, her sene değişebilir ve bunun için her tercih döneminde kendi kılavuzundan bakılması şarttır. İstanbul Özel Beykent Koleji ücretleri konusunda okulun belirlediği rakamlar için anne ve babalar kayıt döneminde bilgilendirilir. Alınan bir burs var ise, okul ücretinden düşülmesi ve ödeme olanakları sağlanır. Lise için belirlenen ücretlerde de, seneler içerisinde değişiklik olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Özel Beykent Koleji iş başvurusu

Sadece öğrenciler değil, çalışanlar için de iş başvuruları gerçekleşmektedir. Özel Beykent Lisesi iş başvurusu konusunda internetten kayıt yapmak ve boş olan iş kadrolarını öğrenmek mümkün olacaktır. Okulda öğretmen alımından, temizlik personeline kadar her alan için bir iş başvurusu olabilir.

Kaliteli bir eğitim hizmeti anlayışı ile hareket eden Özel Beykent Lisesi, her yıl farklı eğitim dışı aktiviteleri de bünyesine kazandıran bir vakıf eğitim kurumudur. Öğrenciler için üniversiteye hazırlık döneminde de, katkı sağlayabilecek bir okul olarak kabul edilmektedir.

 

Özel Beykent Koleji İletişim Bilgileri

Telefon : 444 29 90
Faks : 0(212) 872 11 57
E-Posta : ibeykent@beykent.k12.tr
Üniversiteye geçmeden önceki son eğitim basamağı olan lise döneminde, ayrıcalıklı bir eğitim programı sunan ve uzman bir eğitmen kadrosu ile yardımcı olan Özel Beykent Koleji , birçok olanağı ve eğitim dışı aktiviteleri ile de dikkat çekmektedir. Anne ve babalar için, lise tercihlerinde değerlendirilmesi gereken eğitim kurumlarından birisidir. Birçok vakıf okulu gibi, burs konusunda da destek sağladığı bilinmektedir. Özel Beykent Koleji kayıt dönemleri, her sene farklılık gösterebilmektedir.   KAYIT TARİHİ OKUL ÜCRETİ YEMEK ÜCRETİ HAZİRAN 2017 19000 3000 TEMMUZ 2017 19425 3000 AĞUSTOS 2017 19850 3000 EYLÜL 2017 19275 3000 Özel Beykent Koleji taban puanları Okul için tercih yapmayı düşünen öğrenciler arasında, başarısı ile bir…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*