İstanbul Medipol Üniversitesi

 

Geleceğe sadece meslek insanları değil, duyarlı ve her anlamda tecrübeli kişiler kazandırmayı hedefleyen İstanbul Medipol Üniversitesi, Türkiye Sağlık Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından 2009 senesinde kurulan bir vakıf üniversitesidir.

Özellikle sağlık alanında olmak üzere, diğer birçok alanda da mesleklere iyi öğrencileri yetiştiren bu üniversite, tercih zamanlarında da birçok anne baba tarafından uygun görülür. İstanbul Medipol Üniversitesi nerede diye de merak edilir. Üniversitenin Haliç ve Kavacık olmak üzere iki yerleşkesi bulunmaktadır.

Yerleşkeler hakkında bilgi almak için de İstanbul Medipol Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile görüşme sağlamak mümkündür. 2016 senesi için de belirlenen puanlar ile öğrenciler istedikleri bölüm olduğu takdirde, bu üniversitede de rahat bir şekilde eğitimlerini sürdürebilirler. Sanattan bilime, sayısal alanlardan sosyal bölümlere kadar her sektörde bir bölüm mevcuttur. İstanbul Medipol Üniversitesi taban puanları incelenerek, tercih döneminde mutlaka araştırılması gereklidir.

Öğrencileri kadar öğretmen kadrosu ile de dikkat çeken bir okul olmuştur. Alanında bilgili ve tecrübeli akademik kadrosu içerisinde yer almak isteyenler, İstanbul Medipol Üniversitesi öğretmen alımı sınav ve mülakatlarını takip etmelidir. Öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişimi daima kuvvetli, teknolojiyi eğitim alanında en iyi şekilde kullanan eğitim kurumlarından birisidir.

İstanbul Medipol Üniversitesi personel iş alımı konusunda da, akademik kadroda olduğu gibi özel sınavlar ve mülakatlar uygulanır. Gereken her alan için alınacak personeller, bu anlamda titizlikle seçilir.

İstanbul Medipol Üniversitesi İleişim Bilgileri

Medipol Üniversitesi Haliç Yerleşkesi

Telefon : 444 85 44

Rektörlük Fax: 0212 531 75 55

Muhasebe Fax: 0212 521 28 52

Fakülteler Fax: 0212 521 23 77

Adres: Unkapanı, Atatürk Bulvarı No:27 34083 Fatih-İstanbul

 

Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi

Telefon: 444 85 44

Rektörlük Fax: 0212 531 75 55

Muhasebe Fax: 0212 521 28 52

Fakülteler Fax: 0212 521 23 77

Adres: Kavacık Mah. Ekinciler Cad. No.19 Kavacık Kavşağı – Beykoz 34810 İstanbul

İstanbul Medipol Üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Geleceğe sadece meslek insanları değil, duyarlı ve her anlamda tecrübeli kişiler kazandırmayı hedefleyen İstanbul Medipol Üniversitesi, Türkiye Sağlık Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından 2009 senesinde kurulan bir vakıf üniversitesidir. Özellikle sağlık alanında olmak üzere, diğer birçok alanda da mesleklere iyi öğrencileri yetiştiren bu üniversite, tercih zamanlarında da birçok anne baba tarafından uygun görülür. İstanbul Medipol Üniversitesi nerede diye de merak edilir. Üniversitenin Haliç ve Kavacık olmak üzere iki yerleşkesi bulunmaktadır. Yerleşkeler hakkında bilgi almak için de İstanbul Medipol Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile görüşme sağlamak mümkündür. 2016 senesi için de belirlenen puanlar ile öğrenciler istedikleri bölüm olduğu takdirde, bu…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*