Fatih Üniversitesi Fiyatları

İstanbul’da üniversite okumak her gencin hayalidir. Hem gezip görerek, hem de eğitimini tamamlayarak üniversite hayatını dolu dolu yaşamak isteriz. Aileler, çocuklarının en iyi eğitim almasını isterler. Ayrıca üniversite fiyatlarının da uygun olması önemlidir.

   İstanbul Fatih Üniversitesi Fiyatları

İstanbul Fatih Üniversitesi, İstanbul’un ve Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden biridir. Öğrenciler Fatih Üniversitesi sayesinde hem eğitimini alıyor hem de okul sonrası hayata dair bilgiler ediniyor. Ayrıca çeşitli aktiviteleri ve gezdirme programlarıyla öğrencilerin üniversite hayatına renk katıyor. İstanbul Fatih Üniversitesi fiyatları ile de ailelerin yüzünü güldürüyor.Öğrenim ücretleri bölümden bölüme hatta fakülteden fakülteye bir çok farklılık göstermektedir. Her öğrenci kazandığı bölüm ingilizce ise hazırlık okumak yada o sen düzenlenecek olan hazırlık sınavını geçmek zorundadır. İstanbuldaki diğer özel üniversitelere oranla Fatih üniversitesinin eğitim ücretleri yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi gayet uygundur. Fiyatlar aşağıda gördüğünüz gibi yıllık ve kdvleri eklenmiş halde listelenmiştir.

fatih universitesi egitim ucretleri

Fatih Üniversitesi Burs İmkânları

Ayrıca Fatih Üniversitesi ücretleri peşin fiyatına ve taksitli olarak ödemeniz mümkün. Ayrıca Fatih Üniversitesi bursluluk sınavları ile başarı yönünden öğrencilerimizi sınıyor ve üst sıralara %25, %50 ve hatta 0 burslu okumalarına olanak veriyor.

           Fatih Üniversitesi burs imkânları; yeni kayıt yapan öğrencilere tamamen burslu olarak okulu bitirmesine olanak sağlıyor. Ayrıca eğitim yılı içerisinde yapılan sınavlarla da burs kazanmanız mümkün. Fatih Üniversitesi indirimleri ile peşin fiyatına ödenen okul ücretlerinde önemli oranda düşüş yaşanıyor. Ayrıca eski öğrencilerine yüksek lisansta önemli indirimler sağlıyor.

Sizler de üniversite hayallerinizi İstanbul Fatih Üniversitesi ile uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Ebeveynler olarak çocuklarınızı Fatih Üniversitesine emanet edebilirsiniz ve her türlü eğitimi tamamıyla alacağından şüpheniz olmasın. Fatih Üniversitesinden mezun olan öğrencilere baktığınızda iş bulma ve başarı oranının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz.

İstanbul’da üniversite okumak her gencin hayalidir. Hem gezip görerek, hem de eğitimini tamamlayarak üniversite hayatını dolu dolu yaşamak isteriz. Aileler, çocuklarının en iyi eğitim almasını isterler. Ayrıca üniversite fiyatlarının da uygun olması önemlidir.    İstanbul Fatih Üniversitesi Fiyatları İstanbul Fatih Üniversitesi, İstanbul’un ve Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden biridir. Öğrenciler Fatih Üniversitesi sayesinde hem eğitimini alıyor hem de okul sonrası hayata dair bilgiler ediniyor. Ayrıca çeşitli aktiviteleri ve gezdirme programlarıyla öğrencilerin üniversite hayatına renk katıyor. İstanbul Fatih Üniversitesi fiyatları ile de ailelerin yüzünü güldürüyor.Öğrenim ücretleri bölümden bölüme hatta fakülteden fakülteye bir çok farklılık göstermektedir. Her öğrenci kazandığı bölüm ingilizce ise hazırlık okumak…

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*