Yeni Yüzyıl Üniversitesi

             İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 28 Şubat 2009 yılında Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; girişimci, bilgili, donanımlı, araştırmacı, çağdaş bireyler yetiştirerek bunları topluma kazandırmayı hedefleyen ve her geçen gün gelişen ve büyüyen bir vakıf üniversitesidir.

Daha çok tıbbi bilimlere odaklı çalışmalar yapan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, ülkemizi çağdaş toplumlar seviyesine çıkaracak bireyler yetiştirmeyi ve ülkemizdeki her bireyin yaşam kalitesinde olumlu yönde farklılık yaratacak çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi nerede?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ nin ana yerleşkesi Topkapı Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesidir. Yönetim ve eğitim bu yerleşkede yapılmaktadır. Bu yerleşke Avrupa Yakası’ nda E5 karayolu üzerinde Cevizlibağ’ da bulunur ve ulaşımı da oldukça kolaydır. Üniversitenin sitesine girerek İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi özel okulları ve vakıf hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi iletişim bilgileri de üniversitenin resmi sitesinde mevcuttur. Bu şekilde her türlü bilgiyi üniversite personelinden alabilirsiniz.

            İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi öğretmen alımları da üniversitenin saygınlığı ve kalitesi düşünülerek yapılır. Kaliteli ve saygın bir kadrodan oluşan öğretmenlerimiz sizleri çağdaş toplumlar seviyesine çıkarmak ve toplum yararına çalışmalar yapmak için bir araya getirilmiştir.

İstanbul Yeni Yüzyıl personel iş alımı da aynı şekilde okulun kalitesine ve saygınlığına dikkat edilerek özenle seçilen kişilerden oluşturulmuştur. Herhangi olumsuz bir duruma maruz kalmamak adına öğretmen ve personel alımlarında ciddi bir kontrol ve çalışma söz konusudur. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi taban puanlarına aşağıda bulunan fiyatlarını öğrenmek için belirtmiş olduğum link üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi iletişim


İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Topkapı Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi


Maltepe Mahallesi Yılanlı Ayazma Caddesi, No: 26 P.K. 34010
Cevizlibağ / Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel: 444 50 01
Faks: 0 212 481 40 58

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz…

             İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 28 Şubat 2009 yılında Vatan Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; girişimci, bilgili, donanımlı, araştırmacı, çağdaş bireyler yetiştirerek bunları topluma kazandırmayı hedefleyen ve her geçen gün gelişen ve büyüyen bir vakıf üniversitesidir. Daha çok tıbbi bilimlere odaklı çalışmalar yapan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, ülkemizi çağdaş toplumlar seviyesine çıkaracak bireyler yetiştirmeyi ve ülkemizdeki her bireyin yaşam kalitesinde olumlu yönde farklılık yaratacak çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi nerede? İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi' nin ana yerleşkesi Topkapı Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesidir. Yönetim…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Öğrenim Ücreti

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*