Yeditepe Üniversitesi

            İstanbul Yeditepe Üniversitesi , ‘Atatürk Rönesans’ını Devam Ettiren Üniversite’ başlığı altında,2000 yılında, Büyük Taarruz anısına; 26 Ağustos Yerleşkesinde ana binası kurulup, 2005 -2006 Akademik eğitim ve öğretim yılında eğitim vermeye başlamıştır. Ve bu tarihten itibaren, Türkiye’nin sayılı üniversitelerinin başında yer alarak, çağımızın eğitim anlayışına karşılık vermiştir.

Yeditepe Üniversitesi Personel İş Alımı

           Yeditepe Üniversitesi özel okulları ise, zamanın getirdiği teknik ve bilgi birikime sahip olmakla birlikte neredeyse her eğitim bölümü için hizmet veriyor. Üstelik Yeditepe Üniversitesi Öğretmen Alımları için; yılın belli zamanlarında, kendi internet sitesinden ya da memur alımlarını açıklayan sitelerden duyurularını yapıp istediği kriterleri belirtiyor.

 

           Sizler de bu eğitim kurumunun aradığı niteliklere sahipseniz, gerekli merciilere başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kurum yalnızca öğretmen alımı yapmıyor, Yeditepe Üniversitesi Personel İş Alımı da, aynı yollar üzerinden yapılıyor. Kısaca Yeditepe Üniversitesi, hem kendi bünyesinde bulunan öğrencilere; hayallerindeki eğitim ve öğretimi sunuyor hem de iş dünyasındaki tüm kapıları ardına kadar açıyor.

Yeditepe Üniversitesi nerede?

           Üniversitesinde eğitim -öğretim gören ve belli bir başarı puanını yakalayan öğrencilere ise yurtiçi ve yurtdışı burs imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanan öğrenciler; yurtdışında eğitim görme imkânı da bulabiliyor. Yeditepe Üniversitesi sadece öğrencilerine sunduğu imkânlarla yetinmeyip; toplumun her kesimine hizmet verebilmek için; kendi bünyesi altında Tıp Fakültesi, Göz Hastalıkları Araştırma Merkezi ve Diş Hastanesi kurarak adından ve başarılarından sıkça söz ettirmeyi başardı. ‘İstanbul Yeditepe Üniversitesi nerede?’ diyorsanız; bu eğitim kurumu İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunuyor.

            İstanbul Yeditepe Üniversitesi , 'Atatürk Rönesans’ını Devam Ettiren Üniversite' başlığı altında,2000 yılında, Büyük Taarruz anısına; 26 Ağustos Yerleşkesinde ana binası kurulup, 2005 -2006 Akademik eğitim ve öğretim yılında eğitim vermeye başlamıştır. Ve bu tarihten itibaren, Türkiye'nin sayılı üniversitelerinin başında yer alarak, çağımızın eğitim anlayışına karşılık vermiştir. Yeditepe Üniversitesi Personel İş Alımı            Yeditepe Üniversitesi özel okulları ise, zamanın getirdiği teknik ve bilgi birikime sahip olmakla birlikte neredeyse her eğitim bölümü için hizmet veriyor. Üstelik Yeditepe Üniversitesi Öğretmen Alımları için; yılın belli zamanlarında, kendi internet sitesinden ya da memur alımlarını açıklayan sitelerden duyurularını yapıp istediği kriterleri belirtiyor.              Sizler…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatı

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*