Yeditepe Üniversitesi Fiyatları

           İstanbul Yeditepe üniversitesi; birçok alanda seçkin, kaliteli, başarılı akademik kadrosu ile sizin geleceğinizi garanti altına almak için elinden geleni yapan bir eğitim merkezi. 1996 yılında kurulan üniversite gün geçtikçe seçkin öğrencileri, akademik kadrosu ve tabi yönetim kadrosu ile büyümeye devam ediyor.

           Günümüz teknolojisini yakından takip eden ve öğrencilerine her türlü imkânları sağlayan üniversite 20 farklı yabancı dil olanağı ile Türkiye’nin en seçkin üniversitesi olma niteliğini hak ediyor. İstanbul Yeditepe Üniversitesi fiyatları ile de öğrencilerini ve ailelerini sevindiriyor. Yeditepe Üniversitesi ücretleri 18.000 Türk lirası ile başlayan fiyatları ile öğrencilerini eğitimin en kalitelisini vermeye davet ediyor.

Yeditepe Üniversitesi indirimleri

           Ayrıca Yeditepe Üniversitesi indirimleri ve burs imkânları ile sizlere bir müjde daha veriyor. Yeditepe Üniversitesi bursluluk sınavları sayesinde %25, %50 ve hatta 0 burs ile her türlü imkâna ulaşmanız mümkündür.

           Hayalini kurduğunuz üniversite hayatınız, Yeditepe Üniversitesi burs imkânları, uygun fiyatları, çağdaş kadrosu, çeşitli imkânları ve samimiyeti ile her yıl olduğu gibi bu yılda kapılarını siz öğrencilerine sonuna kadar açıyor. Sizde uygun fiyatlara geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

           Sınav zamanı geçmeden bursluluk sınavlarına başvurun ve kaydınızı yaptırın. Ve sevgili Ebeveynlerimiz, hiç şüphesiz çocuklarımıza verebileceğimiz en güzel hediye; onları geleceğe hazırlamaktır. Yeditepe Üniversitesi sizlerden aldığı bu görevi en güzel şekilde yerine getirmek için elinden geleni yapıyor. Öğrencilerini gelecek kaygısından kurtarıyor.

Yeditepe Üniversitesi ücretleri

           Yeditepe üniversitesinde aşağıda yer alan fiyatlara (%8) oranında K.D.V dahil değildir. Öğrencilerin ödemelerini Türk lirası üzerinden yapmalarını okul yönetimi tarafından beklenmektedir. Yeditepe üniverstesi lisans mezunu olup öğrenimine devam etmek isteyen kişilere %20 indirim uygulanmaktadır. Taksitli ödeme seçeneğinden yararlanmak isteyen öğrenciler son ödmeyi mayıs ayına kadar yapmaları gerekmektedir.

          Hazırlık ücretleri 18.000TL olarak belirlenmiştir hazırlığı geçen öğrenciler için öğrenim ücretleri istedikleri bölüme göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar aşağıda yer almaktadır.

yeditepe universitesi ogrenim ucretler

Yüksek lisanslar için bir kurluk hazırlık ücreti 2.750tl-4.700tl arasında değişmektedir toplam en baştan başalyan bir öğrenci 3 kuruda vermek zorudnadır. Yaz okulunda hazırlık kurlarını almak isteyen öğrenciler için fiyatlar aşağıda belirtilmiştir. Her fakültenin tek ders ve tez ücretleri farklıdır aşağıda fiyatlar belirtilmiştir.  yeditepe-universitesi-yuksek-lisans-ucretleri

           İstanbul Yeditepe üniversitesi; birçok alanda seçkin, kaliteli, başarılı akademik kadrosu ile sizin geleceğinizi garanti altına almak için elinden geleni yapan bir eğitim merkezi. 1996 yılında kurulan üniversite gün geçtikçe seçkin öğrencileri, akademik kadrosu ve tabi yönetim kadrosu ile büyümeye devam ediyor.            Günümüz teknolojisini yakından takip eden ve öğrencilerine her türlü imkânları sağlayan üniversite 20 farklı yabancı dil olanağı ile Türkiye’nin en seçkin üniversitesi olma niteliğini hak ediyor. İstanbul Yeditepe Üniversitesi fiyatları ile de öğrencilerini ve ailelerini sevindiriyor. Yeditepe Üniversitesi ücretleri 18.000 Türk lirası ile başlayan fiyatları ile öğrencilerini eğitimin en kalitelisini vermeye davet ediyor. Yeditepe Üniversitesi indirimleri           …

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: 0.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*