Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi nerede?

Üsküdar Üniversitesi Türkiye’nin en güzel şehri olan İstanbul’un Anadolu yakasında ismini aldığı tarihi ilçesinde bulunmaktadır. Üsküdar Üniversitesinin açık adres bilgilerini alabilmek için yazının devamında alt kısımda bulabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Üniversitesi iletişim bilgileri, Üsküdar üniversitesine internet ortamından email yoluyla ya da telefon yoluyla ulaşmak, iletişim kurmak mümkündür.

Üniversitenin öğrenci işleri başta olmak üzere diğer tüm fakülte sekreterliklerine ulaşılabilecek iletişim bilgileri de sizler için sitemizin alt kısmın da paylaşılmıştır. Sitemizde ilgili başlığa tıklayarak bu bilgilere ulaşılabilir. Üsküdar Üniversitesi taban puanları, Üsküdar Üniversitesi Türkiye’nin öğrenci başarı seviyesi en yüksek özel üniversiteler arasındadır. Üniversitede birçok bölümün eğitimi verilmektedir. Bu bölümlerin her birinin her yıl taban puanları değişmektedir.

Okulun değişen taban puanlarını öğrenmek için ÖSYM’nin yayınladığı üniversitelerin taban puanları sayfasından araştırmak mümkün olduğu üniversitenin öğrenci işleri bölümünde bulunan puanlar bölümünden araştırmak da mümkündür. Üsküdar Üniversitesi Öğretmen Alımı, Üniversite verdiği kaliteli ve profesyonel eğitim düzeyini düşürmemek ve eğitim kadrosunu sürekli diri ve aktif tutmak için öğretmen alımı yapmaktadır.

Bu alımlarda istenilen kriterler ilanlarda açıklanmakta olup bu ilanlar üniversitenin web sayfasında ve farklı bazı basın yayın araçlarında yayınlanmaktadır. Üsküdar Üniversitesi Personel İş Alımı, Üniversite bünyesinde çeşitli iş ve görevlerde çalıştırılmak üzere personele de ihtiyaç duyulmaktadır. Personel alımları rektörlüğün belirlediği kriterler doğrultusunda yapılmakta, alımı yapılan personel ile üniversitenin etkin ve kapsamlı eğitim süreçlerinde oluşan işlerin gördürülmesi planlanmaktadır.

İstanbul Üsküdar Üniversitesi iletişim bilgileri

Merkez Yerleşke
Rektörlük, İTBF, MDBF, İF

Adres:Altunizade Mh. Haluk Türksoy Sk. No:14 PK:34662 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Telefon:+90 216 400 22 22

Fax:+90 216 474 12 56

Mail:Üsküdar Üniversitesi

Güney Yerleşke

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

Adres:Altunizade Mh. Mahir İz Cd. No:23 PK:34674 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Telefon:+90 216 400 22 87

Fax:+90 216 474 12 56

KonukEvi

KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adres:İcadiye Mh. Bağlarbaşı Cd. No:63 PK:34674 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Telefon:+90 216 400 22 22 – Dahili: 3005

Çarşı Yerkleşke

SBF, SHMYO, Hazırlık Okulu, Enstitüler

Adres:Mimar Sinan Mh. Selman-ı Pak Cd. PK:34664 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Telefon:+90 216 400 22 22

 

Üsküdar Üniversitesi eğitim ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi nerede? Üsküdar Üniversitesi Türkiye'nin en güzel şehri olan İstanbul'un Anadolu yakasında ismini aldığı tarihi ilçesinde bulunmaktadır. Üsküdar Üniversitesinin açık adres bilgilerini alabilmek için yazının devamında alt kısımda bulabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Üniversitesi iletişim bilgileri, Üsküdar üniversitesine internet ortamından email yoluyla ya da telefon yoluyla ulaşmak, iletişim kurmak mümkündür. Üniversitenin öğrenci işleri başta olmak üzere diğer tüm fakülte sekreterliklerine ulaşılabilecek iletişim bilgileri de sizler için sitemizin alt kısmın da paylaşılmıştır. Sitemizde ilgili başlığa tıklayarak bu bilgilere ulaşılabilir. Üsküdar Üniversitesi taban puanları, Üsküdar Üniversitesi Türkiye'nin öğrenci başarı seviyesi en yüksek özel üniversiteler arasındadır. Üniversitede birçok bölümün eğitimi verilmektedir. Bu bölümlerin her…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*