Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları Fiyatları

Ülkemizde vakıf geleneğini canlandırmak ve yaşatmak için kurulan Vehbi Koç vakfı, Vehbi Koç tarafından hayata geçirilmiştir. Birçok alanda sosyal ve kültürel başarılara imza atan vakıf, özellikle eğitim alanında yoğun faaliyetler göstermektedir.

 

Tuzla Vehbi Koç vakfı Koç Özel Lisesi de bu eğitim kurumlarından birisidir. Eğitimde üst düzey yenilikleri ve teknolojileri kullanarak, öğrencilerinin tam donanımlı olarak üniversite hayatına hazırlamaktadırlar. Eğitim ve öğretimin yanı sıra vakfın sosyal tesislerinde de öğrencilere hayata dair eğitimler ve spor becerilerini geliştiren faaliyetler yapılmaktadır.

Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları bursluluk sınavları

          Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları taban puanları okulun resmi sitesinde bulunmaktadır. Eğitim ve öğretim açısından maddi olanakları bulunmayan başarılı öğrenciler için, eğitimde eşitlik ilkesini benimsenmiştir. Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları burs imkânları mevcuttur. Yapılan özel bir sınav ile öğrenciler okulun eğitim, öğretim, konaklama imkânlarından burs oranlarına göre faydalanmaktadırlar.

 

Öğrencilerine geleceklerini şekillendirmeleri için en iyi eğitim imkânlarını sunan okulda eğitim dili Türkçedir. İkinci dil olarak da globalleşen dünya dili İngilizce eğitimi verilmektedir. Mezunlarının Türkçe ve İngilizce dillerini etkin bir şekilde kullanma becerileri kanıtlanmıştır. Öğrencilerine ikinci yabancı dil olarak Almanca ve Fransızca dillerini de sunan okul, onları dünya standartlarında bir birey olarak yetiştirmeyi kendine hedef edinmiştir.

 

 

Siz de çocuklarınızın dünya standartlarında bir eğitim almasını istiyorsanız ve üniversite hayatlarına tam donanımlı olarak başlamasını istiyorsanız eğitim standartları en üst düzeyde olan okula onları göndermelisiniz. Hayatlarının her alanında kullanacakları bilgi ve beceriler ile Türkiye’nin hatta dünyanın sayılı isimleri arasına girme imkânına sahip olacak çocuklarınız ile gurur duyacaksınız. Geçmişten günümüze hem profesyonel iş hayatında, hem de kültürel hayatta birçok ünlü isimin Koç Kurumları mezunları olduğunu hepimiz biliyoruz.

 

           Tuzla Vehbi Koç Vakfı Koç Özel koleji kayıt tarihleri, kayıt bilgileri ve gerekli şartlar için okulun iletişim kanallarından gerekli bilgileri temin edebilir, çocuğunuzun parlak bir geleceğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

ANASINIFI, 1., 2., 3.ve 4. SINIFLAR ( İLKOKUL ) Eğitim ücreti: 50.350 TL (KDV Dahil)  8 taksit imkanı sunulmaktadır.

5.,6., 7., 8. SINIFLAR ( ORTAOKUL ) Eğitim ücreti: 56.380 TL (KDV Dahil) 8 taksit imkanı sunulmaktadır.

LP , 9.,10.,11., VE 12 . SINIFLAR ( LİSE ) Eğitim ücreti: 57.610 TL (KDV Dahil) 8 taksit imkanı sunulmaktadır.

Yatılılık ücreti : 5 gün yatılılık durumu Toplam: 27.690 TL (KDV Dahil)  7 gün yatılılık durumunda 36.730 TL (KDV dahil) 8 taksit imkanı sunulmaktadır.

Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları iletişim bilgileri

Telefon :

+90 216 585 62 00

E-Posta :

info@kocschool.k12.tr

Adres :

Orhanlı Köyü, Çayırlar Mevkii  34941 Tuzla/İstanbul

 

          İstanbul Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları ücretleri okulun resmi sitesinde bulunmaktadır. Burs oranlarına göre değişebilen ücretlerle ilgili olarak Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları iletişim kanallarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ülkemizde vakıf geleneğini canlandırmak ve yaşatmak için kurulan Vehbi Koç vakfı, Vehbi Koç tarafından hayata geçirilmiştir. Birçok alanda sosyal ve kültürel başarılara imza atan vakıf, özellikle eğitim alanında yoğun faaliyetler göstermektedir.   Tuzla Vehbi Koç vakfı Koç Özel Lisesi de bu eğitim kurumlarından birisidir. Eğitimde üst düzey yenilikleri ve teknolojileri kullanarak, öğrencilerinin tam donanımlı olarak üniversite hayatına hazırlamaktadırlar. Eğitim ve öğretimin yanı sıra vakfın sosyal tesislerinde de öğrencilere hayata dair eğitimler ve spor becerilerini geliştiren faaliyetler yapılmaktadır. Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları bursluluk sınavları           Tuzla Vehbi Koç Vakfı Özel Okulları taban puanları okulun resmi…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 2.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*