Sabancı Üniversitesi

           Sabancı Üniversitesi İstanbul Tuzla’da bulunmaktadır. İstanbul Sabancı Üniversitesi 1994 yılında Türkiye’nin en büyük aile vakfı olan Sabancı Vakfı önderliğinde açılmıştır.

Sabancı Üniversitesi Fakülteleri:

– Üniversiteye Başlangıç

– Mühendislik ve Sosyal Bilimler Fakültesi

– Yönetim Bilimleri Fakültesi

– Sertifikalı Programlar

Ayrıca Sabancı özel okulları birçok yerde öğrencilerin son derece verimli şekilde donanımını sağlamak için bulunmaktadır.

Sabancı Üniversitesi Öğretmen Alımı:

           Sabancı Üniversitesi bünyesi dahilinde öğretim üyesi olmanın yolu ”öğrenme ve yenilenmeye adanmışlık” ilkesini taşımaktan geçmektedir. Ayrıca ”disiplinler arası yaklaşım ve takım çalışması’ ‘son derece önem verilen bir diğer noktadır. Sabancı Üniversitesinde öğretim üyeliği konumuna ulaşabilmek için bireyin kendi uzmanlık alanında ve kariyerinde gelecek vaat etmesi ve kendini kanıtlamış olmasıyla mümkündür.

           Ayrıca öğretim üyesinden kendisinde var olan birikimi araştırma ve bazen de sanat yapıları aracılığı ile zenginleştirmesi ve çevresindekilerle paylaşması istenecektir. Öğretim üyelerinin üniversite etkinliklerine ve gerektiğinde yönetimine en iyi, en verimli şekilde katkıda bulunması gerekmektedir.

           Öğretim üyesi alımı için bakılacak öncelik kişinin öğretim, araştırma ve yaratıcı çalışma, katılımcı sorumluluk gibi bu üç konudaki etkinliği olmaktadır.

Sabancı Üniversitesi Personel İş Alımı:

           Sabancı Üniversitesi Personel iş alımını Kariyer.net arayıcılığı ile yapmaktadır.

Bu idari iş pozisyonları:

– Araştırma Planlama Sorumlusu

– Network Sorumlusu

– Eğitim Sorumlusu

– Proje Geliştirme Sorumlusu

– Öğrenci Etkinlikleri Sorumlusu

– Yazılım Geliştirme Sorumlusu

– Teknoloji Transfer Ofisi Sorumlusu gibi pozisyonlardır.

Sabancı Üniversitesi nerede?

Adres: Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 34956 Tuzla/İSTANBUL

Sabancı Üniversitesi İletişim:

Telefon:0(216) 483 90 00

0(216) 568 70 00

0(532) 755 04 83

Fax: 0216 483 90 05

Mail: pr@sabanciuniv.edu

Web Adresi: http://www.sabanciuniv.edu

 

Sabancı üniversitesi fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

           Sabancı Üniversitesi İstanbul Tuzla'da bulunmaktadır. İstanbul Sabancı Üniversitesi 1994 yılında Türkiye’nin en büyük aile vakfı olan Sabancı Vakfı önderliğinde açılmıştır. Sabancı Üniversitesi Fakülteleri: - Üniversiteye Başlangıç - Mühendislik ve Sosyal Bilimler Fakültesi - Yönetim Bilimleri Fakültesi - Sertifikalı Programlar Ayrıca Sabancı özel okulları birçok yerde öğrencilerin son derece verimli şekilde donanımını sağlamak için bulunmaktadır. Sabancı Üniversitesi Öğretmen Alımı:            Sabancı Üniversitesi bünyesi dahilinde öğretim üyesi olmanın yolu ''öğrenme ve yenilenmeye adanmışlık'' ilkesini taşımaktan geçmektedir. Ayrıca ''disiplinler arası yaklaşım ve takım çalışması’ ‘son derece önem verilen bir diğer noktadır. Sabancı Üniversitesinde öğretim üyeliği konumuna ulaşabilmek için bireyin kendi uzmanlık alanında…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatı

Kullanıcı Oylaması: 3.33 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*