Reklam

Sitemizde sadece okulunuzun adını duyurmak isterseniz yazacak olduğunuz özgün minumum 200 kelime içeren okul hakkında yazdığınız tanıtım yazısını bize göndererek ücretsiz olarak okulunuzun İstanbul Kolejleri arasında listelenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sağ kısımında 300px X 250px 3 adet sabit reklam alanı bulunmaktadır. Reklam alan okullar arasında belirli bir takvim belirtilir, her ay sıralamaları eşit  koşullar altında değiştirilmek şartıyla listelenmektedir. Reklam alan okullar bu site içerisinde listelenen diğer okullara nazaran belirli avantajlar sağlar. Bu avantajları aşağıdaki gibi listeleyebiliriz;

1-Okul hakkında haber ve duyuruları bu site üzerinden site ziyaretçileri ile paylaşabilirler.

2-Okul hakkında yazılmış olan yazıları güncelleyebilirler.

3- Okulları hakkında yazılmış olan yorumlara müdahele edebilir veya yorum atan veliler ile birebir iletişime geçebilirler.

4-Ayrıca sabit olarak ekranın sağındaki reklam alanından, siteye okul bakmak amacıyla gelen velilere hem prestij sunabilir hemde kendi sitelerine ulaşmalarını sağlayabilirler.

5-Sağ tarafta bulunan reklam alanındaki tasarım dilerseniz İstanbul Kolej çalışanları tarafından da yapılabilir yada istediğiniz tasarımı listelemekte de özgürsünüzdür.

İstanbul kolej tanıtımı nasıl yapılması gerektiği konusunda sadece reklam değil aynı zamanda adwords ve SEO çalışmalarınızı da nasıl yürütmeniz gerektiği konusunda yardımcı olabiliriz. İstanbul Kolej Reklamı vermek için doğru adreste olduğunuzdan hiç şüpheniz olmasın referanslarımız sayfanın sonunda yer almaktadır.

Projenin gelişmesine reklam alarak bize katkı sağlayan bazı referans okullarımızdan birkaçı ;

1-TED İzmir Koleji

2-Tilda Koleji

3-Yeni Sistemli Koleji

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim bölümünden iletişime geçebilir yada mail mail adresimizden ulaşabilirsiniz.