Özyeğin Üniversitesi

            Özyeğin Üniversitesi bütün fakülteleri ile İstanbul Çekmeköy’deki kampüsünde yer alır Daha önceden Altunizade kampüsü kapanmış olup, bütün bölümler Çekmeköy’de bulunana kampüste toplanmıştır.

Burada Hukuk, İşletme, Mühendislik, Mimarlık, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Fakülteleri yer almaktadır. Özyeğin Üniversitesi iletişim bilgileri: Tel: 0216 564 90 00, Faks: 0216 564 99 99, Adres: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy – İSTANBUL

 İstanbul Özyeğin Üniversitesi özel vakıf üniversiteleri arasında en kalitelilerinden biridir. 2015 yılında girişimcilik ve yenilik endeksinde Türkiye’nin en iyi 7. üniversitesi seçilmiştir. Kaliteli idari personel, araştırma görevlisi, yardımcı doçent, doçent ve profesör kadrosu ile üniversite eğitimi veren bir üniversitedir. Özyeğin üniversitesi taban puanları her yıl kendi sitesinden takip edilmelidir.

Bölümlerine burslu giren öğrenciler puan türlerinde ilk 5000 sıralaması olan öğrencilerdir. Kaliteli kadrosu ile geleceğin yıldızları yetiştiren Özyeğin Üniversitesi öğretmen alımı ve personel iş alımı her sene yapmaktadır. Akademik personel dışında avukat, uzman, uzman yardımcısı, bütçe raporlama ve kontrol müdürü, makine atölye teknisyeni gibi iş alımları da yapmaktadır. Yıllık olarak belirlenen alınacak kadro ÖSYM sitesinde bulunur.

Ayrıca Özyeğin Üniversitesi sitesinde insan kaynakları bölümünde de iş ilanları yayınlanmaktadır. İş ilanına başvurduktan sonra CV yollamanız ve gerekli evrakları belirtilen zamanda adayların insan kaynakları bölümüne teslim etmesi gerekir. Öncelikle yazılı sınav yapılır. Burada başarılı olan adaylar jüri ününde sözlü mülakata çağrılırlar. Buradan aşamadan sonra personel alımı yapılır.

Çekmeköy Kampüsü Ulaşım

Kampüs Adres: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Kampüs Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy – İSTANBUL
Kampüs Telefon: +90 (216) 564 90 00
Kampüs Fax:       +90 (216) 564 99 99

 

 

Özyeğin Üniversitesi Fiyatları burada…

            Özyeğin Üniversitesi bütün fakülteleri ile İstanbul Çekmeköy'deki kampüsünde yer alır Daha önceden Altunizade kampüsü kapanmış olup, bütün bölümler Çekmeköy'de bulunana kampüste toplanmıştır. Burada Hukuk, İşletme, Mühendislik, Mimarlık, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Fakülteleri yer almaktadır. Özyeğin Üniversitesi iletişim bilgileri: Tel: 0216 564 90 00, Faks: 0216 564 99 99, Adres: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok. 34794 Çekmeköy - İSTANBUL  İstanbul Özyeğin Üniversitesi özel vakıf üniversiteleri arasında en kalitelilerinden biridir. 2015 yılında girişimcilik ve yenilik endeksinde Türkiye'nin en iyi 7. üniversitesi seçilmiştir. Kaliteli idari personel, araştırma görevlisi, yardımcı doçent, doçent ve profesör…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*