Özyeğin Üniversitesi Fiyatları

İstanbul’da başarılı üniversiteler arasında ismini duyuran Beykent üniversitesi, günümüzde aday öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversitedir. Öğrencilerin çoğalmasıyla birlikte özel üniversitelerin çoğaldığı gözlemlenmektedir. Bu sebeple daha çok araştırma yapılması gerekmektedir. Konumu, eğitimi ve başarısı ile ön plana çıkan Beykent Üniversitesi, aday olarak gösterilen üniversiteler arasına girmeyi başarmıştır.

İstanbul Özyeğin Üniversitesi fiyatları diğer üniversiteler ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlara sahiptir. Bunun hakkında daha detaylı bilgiyi, üniversitenin sitesinde Özyeğin üniversitesi ücretleri başlığı altında bulabilirsiniz. Özyeğin üniversitesi burs imkânları mevcuttur. Başarınıza göre okuldan burs alabilirsiniz. Bunun için okul ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Diğer vakıf üniversitelerde olduğu gibi, Özyeğin Üniversitesi indirimleri de bulunmaktadır. Lys puan türü dikkate alındığından, aldığınız puana göre indirimlerden yararlanabilirsiniz. Üniversitede yer alan her bölümün indirim için yeterli olacak puan farklıdır. Yüzde 25, 50 ve 75 üzerinden indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tabi ki, puanınız istediğiniz bölümün yerleştirme puanına yetiyorsa tam burslu imkânına sahip olabilir böylece, üniversite eğitiminizi ücret ödemeden tamamlayabilirsiniz. Bir diğer indirimde Özyeğin üniversitesinde okuyan bir diğer kardeşiniz var ise kardeş indirimden de faydalanabilirsiniz. Bunun hakkında daha detaylı bilgi için siteden iletişime geçiniz.

 Özyeğin üniversitesi bursluluk sınavları hakkında yeterli bilgiyi yine üniversitenin aday sitesinden öğrenebilirsiniz. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz üniversiteye uğrayıp burslar ve ücretler hakkında her türlü konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üniversiteye gitme imkânınız bulunmuyorsa, sitesinden iletişi adreslerini öğrenip uzaktan da bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Özyeğin Üniversitesi Fiyatları

Özyeğin üniversitesi eğitim ücretlerini iki başlık altında toplayabiliriz. Lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için eğitim ücreti aşağıda bulunmaktadır.

ozyegin universitesi ucretleri

Eğer lisans üstü eğitim için verilmesi gereken ücretleri merak ediyorsanız da ki bu ücretler bölümden bölüme farklılık gösterir bu fiyatları da aşağıda bulabilirsiniz.

ozyegin üniversitesi lisans ustu

Özyeğin Üniversitesi Burs İmkânları

Özyeğin üniversitesi öğrenim ücretlerinde 2 farklı indirim uygulanır bunlar;

  • Özyeğin Çalışanı veya Çocuğu: %25 İndirim
  • FİBA grubu çalışanı veya çocuğu:%25 İndirim

Ayrıca girişte alacakları puana göre öğrencilerin eğitim ücretleri için %0,%25,%50,%75 indirim kazanabilirler. Bu indirinler yukarıda belirtmiş olduğum indirimler ile birleştirilebilir. Yani kazanılan her bir bursun üzerine %25 ek indirim eklenmektedir.

İstanbul’da başarılı üniversiteler arasında ismini duyuran Beykent üniversitesi, günümüzde aday öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversitedir. Öğrencilerin çoğalmasıyla birlikte özel üniversitelerin çoğaldığı gözlemlenmektedir. Bu sebeple daha çok araştırma yapılması gerekmektedir. Konumu, eğitimi ve başarısı ile ön plana çıkan Beykent Üniversitesi, aday olarak gösterilen üniversiteler arasına girmeyi başarmıştır. İstanbul Özyeğin Üniversitesi fiyatları diğer üniversiteler ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlara sahiptir. Bunun hakkında daha detaylı bilgiyi, üniversitenin sitesinde Özyeğin üniversitesi ücretleri başlığı altında bulabilirsiniz. Özyeğin üniversitesi burs imkânları mevcuttur. Başarınıza göre okuldan burs alabilirsiniz. Bunun için okul ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Diğer vakıf üniversitelerde olduğu gibi, Özyeğin Üniversitesi indirimleri de bulunmaktadır.…

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*