Özel Nilgün Dogay Lisesi Fiyatları

İstanbul Şişli’de eğitim veren okul, eğitim ve öğretim kalitesi ile öğrencilerini hem sosyal hayatlarına, hem de üniversite hayatlarına tam donanımlı olarak hazırlamak ve nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren eğitimde kaliteyi misyon olarak benimsemiş olan eğitim kurumu, nitelikli ve profesyonel kadrosu ile gençlerimizi, ülkemize faydalı birer birey olarak yetiştirmektedir.

 

           İstanbul Özel Nilgün Doğay koleji ücretleri ile ilgili detaylı bilgi okuldan alınabilmektedir. Ayrıca Özel Nilgün Doğay koleji burs imkânları maddi durumu olmayan nitelikli öğrenciler için bulunmaktadır. Her yıl yapılan bursluluk sınavları ile öğrencilere ücretsiz ve çeşitli oranlarda burs olanakları sunulmaktadır. Bu sayede maddi durumu olmayan öğrenciler kaliteli bir eğitim alma imkânına sahip olmaktadırlar.

 

           Özel Nilgün Doğay koleji taban puanları okulun resmi web sitesinde bulunmaktadır. Taban puanları ile giriş yapan öğrenciler burs imkânlarından faydalanamaz ve ücretli bir şekilde eğitim ve öğretimlerini karşılarlar.

 

Eğitim ve öğretimindeki kalitenin yanı sıra, öğrencilerini sosyal ve kültürel alanlarda da geliştirmeyi ve aktif bir birey olmalarını sağlayan okul, yaptığı çeşitli aktiviteler ile öğrencilerini bu alanlarda teşvik etmektedir. Birçok başarıya imza atan spor faaliyetleri ile öğrencilerin spor dalındaki yetenekleri de teşvik edilir. En az iki yabancı dil ile öğrencilerin globalleşen dünya koşullarına uyum sağlamaları hızlandırılmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları gözetilerek uygulanan eğitim sistemi ile her öğrenci kendine özgü yeteneklerini açığa çıkarma imkânı bulur.

 

Toplum bilincini en üst düzeyde öğrencilerine aşılayan okul sayesinde, çocuklarınız toplumsal duyarlılığı olan bireyler olarak yetişirler. Teknolojik donanıma sahip olan öğrenciler, dünyayı daha yakından takip eder ve bu gelişmeler karşısında uyum sorunu yaşamazlar. Paylaşımcı ve katılımcı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen okul, her yıl verdiği başarılı ve donanımlı mezunları ile hedeflerini gerçekleştirdiğini kanıtlamaktadır.

 

           Özel Nilgün Doğay koleji kayıt tarihleri her yıl okulun resmi web sitesinde yayınlanmaktadır. Kayıt için gerekli belge ve evraklar temin edildikten sonra sorunsuz bir şekilde kayıt işlemi tamamlanır. Daha detaylı bilgi için İstanbul Özel Nilgün Doğay koleji iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz.

 

Siz de çocuğunuzun toplum için faydalı birer birey olarak yetişmesini istiyorsanız Özel Nilgün Doğay Lisesi’ne gelmeli ve onların geleceğe güzel bir adım atmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

  • Anaokulu ücreti: 18 bin 540 TL – 18 bin TL
  • İlkokul ücreti: 25 bin 430 TL – 28 bin TL
  • Ortaokul ücreti: 25 bin 600 TL – 30 bin 750 TL
  • Anadolu Lisesi ücreti: 30 bin TL – 34 bin TL
  • Fen Lisesi ücreti: 28 bin TL – 34 bin TL

 

Özel Nilgün Doğay koleji iletişim Bilgileri

ADRES :Kore Şehitleri Cad. No:13
Zincirlikuyu / İstanbul

TELEFON :0 212 216 3460

FAKS :0 212 216 34 54

E-MAIL

İstanbul Şişli'de eğitim veren okul, eğitim ve öğretim kalitesi ile öğrencilerini hem sosyal hayatlarına, hem de üniversite hayatlarına tam donanımlı olarak hazırlamak ve nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren eğitimde kaliteyi misyon olarak benimsemiş olan eğitim kurumu, nitelikli ve profesyonel kadrosu ile gençlerimizi, ülkemize faydalı birer birey olarak yetiştirmektedir.              İstanbul Özel Nilgün Doğay koleji ücretleri ile ilgili detaylı bilgi okuldan alınabilmektedir. Ayrıca Özel Nilgün Doğay koleji burs imkânları maddi durumu olmayan nitelikli öğrenciler için bulunmaktadır. Her yıl yapılan bursluluk sınavları ile öğrencilere ücretsiz ve çeşitli oranlarda burs olanakları sunulmaktadır. Bu sayede maddi durumu olmayan öğrenciler kaliteli…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*