Özel Modafen Lisesi Fiyatları

 

Çekmeköy’ün yeşillikler içindeki kocaman alanında öğrencilere doğayla iç içe eğitim imkânı sunan Özel Çekmeköy Modafen Lisesi yeni yeni gelişmeye başlayan Çekmeköy semtinin yeni sakinlerine hizmet vermeyi amaçlıyor. Alanında uzman kadrosu ile öğrencilerin sadece sosyal ve sayısal bilimlerdeki değil aynı zamanda spor, sanat ve sosyal hayattaki başarılarını da önemseyen Özel Çekmeköy Modafen Lisesi ağaçlarla, bitkilerle çevrili okul arazisinde öğrencilerin huzurlu bir eğitim almalarını amaçlıyor.

 

 Özel Çekmeköy Modafen Lisesi Kayıt Dönemleri

 

Yeni liseye başlayacaklar için kayıt tarihleri temmuz ve eylül ayları arasında iken ara dönemde olup başka okuldan nakil aldırmak isteyenlerin Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu nakil başvuru sürecini dikkatle takip etmeleri ve uygun tarihlerde okulumuza geçmek için başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru sonucunda taban puanı ya da başarı puanı tutan öğrencilerin nakil işlemi gerçekleşecektir.

 

 Özel Çekmeköy Modafen Lisesi Bursluluk Sınavları

 

Başarılı öğrencilere çok daha fazla imkân sağlayan Özel Çekmeköy Modafen Lisesi’nde siz de bursluluk sınavlarına başvurarak başarınızı sınayabilir ve aldığınız puana, sınavda yaptığınız nete göre 0 oranına varan burs imkânından yararlanabilirsiniz. Özel Çekmeköy Modafen Lisesi taban puanı 210 olup taban puanı kolej ve Anadolu lisesine göre değişiklik göstermektedir.

 Özel Çekmeköy Modafen Lisesi Ücretleri

 

Ücretler diğer özel okulların ücretleri ve vaat ettikleri değerlendirilerek ortalama bir rakam çıkarılmak suretiyle belirlenmiş olup yıllık ortalama 25.000 TL’dir. Dilerseniz peşin ödeme durumlarında indirim avantajını yakalayabilir, burs kazanarak bu fiyatın tamamını ödemek zorunda kalmayabilir ya da kredi kartınıza on aya varan taksit yaptırabilirsiniz.

Özel Çekmeköy Modafen Lisesi iş başvurusu imkanlarını ele alıcak olursak bu paragrafı özellikle okumalısınız. Özel Çekmeköy Modafen Lisesi bünyesinde çalışmak isteyen adayların öncelikle kurumumuza gelerek bir ön görüşme yapmaları daha sonrasında ise sahip oldukları başarıları ve nitelikleri gösteren resmi belgelerini kuruma sunmaları gerekmektedir.

 

Eğitim ÜcretlerimizFiyatKDVToplam
EdukaKids, 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf29.398 TL2.352 TL31.750 TL
Yemek Ücretimiz4.722 TL378 TL5.100 TL
Genel Toplam34.120 TL2.730 TL36.850 TL
Eğitim ÜcretlerimizFiyatKDVToplam
4-12. Sınıf34.491 TL2.759 TL37.250 TL
Yemek Ücretimiz4.722 TL378 TL5.100 TL
Genel Toplam39.213 TL3.137 TL42.350 TL

 

Modafen Koleji İletişim Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Ballıca Sok. No: 1 Çekmeköy, 34782 Istanbul, Türkiye

Telefon : +90 216 641 57 83

Faks : +90 216 641 57 84

  Çekmeköy'ün yeşillikler içindeki kocaman alanında öğrencilere doğayla iç içe eğitim imkânı sunan Özel Çekmeköy Modafen Lisesi yeni yeni gelişmeye başlayan Çekmeköy semtinin yeni sakinlerine hizmet vermeyi amaçlıyor. Alanında uzman kadrosu ile öğrencilerin sadece sosyal ve sayısal bilimlerdeki değil aynı zamanda spor, sanat ve sosyal hayattaki başarılarını da önemseyen Özel Çekmeköy Modafen Lisesi ağaçlarla, bitkilerle çevrili okul arazisinde öğrencilerin huzurlu bir eğitim almalarını amaçlıyor.    Özel Çekmeköy Modafen Lisesi Kayıt Dönemleri   Yeni liseye başlayacaklar için kayıt tarihleri temmuz ve eylül ayları arasında iken ara dönemde olup başka okuldan nakil aldırmak isteyenlerin Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu nakil başvuru sürecini…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 0.35 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*