Özel Derya Öncü Lisesi Fiyatları

Başarılı çalışmaları ve lise düzeyinde verdiği eğitim ile öğrencilerini üniversite hayatına en iyi şekilde hazırlayan Özel Derya Öncü Lisesi, kaliteli ve uzman bir eğitim programı gerçekleştirmektedir. Öğretmen kadrosu ve kaliteli öğrenci profili ile de, dikkat çeken bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Derya Öncü Lisesi bursluluk Sınavları

Özel Derya Öncü Lisesi, bir vakıf eğitim kurumu olmasına karşı, oldukça uygun ücret seçenekleri sunar. Anne ve babalar için ödemesi kolay olacak olan Özel Derya Öncü Lisesi ücretleri konusunda, başarılı öğrencilere özellikle yardımcı olunmaktadır. Bu anlamda maddi bir destek açısından sağlanan Özel Derya Öncü Lisesi burs imkânları ile de, eğitim durumu iyi olan öğrencileri, kurum kendi bünyesine kazandırmayı amaçlamaktadır.

İstanbul Özel Derya Öncü Lisesi kayıt Bilgileri

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı için de düzenlenen puan durumlarına göre, bu koleji düşünen öğrenciler, Özel Derya Öncü Lisesi  taban puanları incelemesinde bulunmalıdır. Puanlara göre okula girebilen öğrenciler, tercihlerini buna göre değerlendirebilirler. Eğitim kalitesinin yanında, sosyal aktiviteleri ile de ön planda olan bir kolejdir. İstanbul Özel Derya Öncü Lisesi kayıt tarihleri mutlaka takip edilmeli ve okulun kayıt esnasında isteyeceği belgelerin temini konusunda da önceden hazırlık yapılmalıdır.

 

Kayıtta bir problem oluşmaması için evrak ve tarih konusuna önem verilmesi gerekir. Anne ve babalar çocuklarını iyi bir liseye göndermeyi istemekte son derece haklıdırlar. Üniversiteye geçişten önceki son eğitim durağında öğrenecekleri, devamının kalitesi açısından çok değerlidir. Özel Derya Öncü Lisesi Koleji iletişim bilgileri aracılığı ile okul hakkında daha detaylı bilgi almak mümkündür. Hatta detaylı ve bilgi verici bir görüşme için, direkt olarak okul ziyareti de gerçekleştirilebilir.

 

Özel bir lise olarak eğitim kalitesini en üst seviyede tutan ve başarılı öğrenciler için özel burs imkânları sunarak eğitim hayatlarına katkı sağlayan Özel Derya Öncü Lisesi, anne ve babaların olduğu kadar öğrencilerin de beğenisini kazanacak bir eğitim kurumudur. Mutlaka idari birim ile görüşme sağlanmalı ve okulun fiziki yapısı da yakından incelenmelidir. Her açıdan rahat bir eğitim ile öğrenciler bu kurum içerisinde kaliteli bir lise hayatı yaşayabilirler.

  • Erken kayıt indirimi : 01 Mart – 31 Mart %6 , 1 Nisan – 30 Nisan %4 , 1 Mayıs – 30 Haziran %3
  • Nakit indirimi : 01 Mart – 31 Mart %6 , 1 Nisan – 30 Nisan %4 , 1 Mayıs – 30 Haziran %3
  • Kardeş indirimi : Yalnızca kardeş olan çocuklar için her kardeşe ayrı ayrı olmak üzere %7
  • Geçiş indirimi : Anaokulumuzdan İlkokulumuza , İlkokulumuzdan Ortaokulumuza ,Ortaokulumuzdan Lisemize geçen öğrencilerimiz için %8 geçiş indirimi uygulanır.

Özel Derya Öncü Lisesi Koleji iletişim Bilgileri

Adres: Bulgurlu Mh. Yukarı Bulgurlu Cd.No 69 Küçük Çamlıca Üsküdar – İSTANBUL
Telefon: [216] 335 09 08

Fax:[216] 335 10 63

E-mail: [deryaoncu@deryaoncu.k12.tr]

 

Başarılı çalışmaları ve lise düzeyinde verdiği eğitim ile öğrencilerini üniversite hayatına en iyi şekilde hazırlayan Özel Derya Öncü Lisesi, kaliteli ve uzman bir eğitim programı gerçekleştirmektedir. Öğretmen kadrosu ve kaliteli öğrenci profili ile de, dikkat çeken bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Özel Derya Öncü Lisesi bursluluk Sınavları Özel Derya Öncü Lisesi, bir vakıf eğitim kurumu olmasına karşı, oldukça uygun ücret seçenekleri sunar. Anne ve babalar için ödemesi kolay olacak olan Özel Derya Öncü Lisesi ücretleri konusunda, başarılı öğrencilere özellikle yardımcı olunmaktadır. Bu anlamda maddi bir destek açısından sağlanan Özel Derya Öncü Lisesi burs imkânları ile de, eğitim durumu iyi olan öğrencileri,…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 4.05 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*