Özel Cent Lisesi Fiyatları

Eğitim alanında her tür imkâna sahip ve son derece kaliteli eğitmenlere sahip İstanbul Özel Cent koleji ücretleri ile de oldukça uygundur. Eğitim konusunda yüksek standartları hedef almış, laik ve Cumhuriyete yakışır bir özel lise olarak sadece eğitim ile değil, aynı zamanda spor ya da akla gelebilecek her tür sanat dalı ile de tüm öğrencilere aynı yüksek kalitede eğitim sunulmaktadır.

Cent koleji bursluluk Sınavları

Üstelik birçok farklı spor alanı aktiviteleri ve değişik sanat dalları için yerleri ile tüm öğrenciler tam bir sosyal ortamda kendi öz güvenlerini kazanacak bir şekilde son derece kaliteli bir eğitim görmektedir. Üstelik Özel Cent koleji burs imkânları ile birçok öğrenci de bu sayede son derece uygun burs fırsatları ile başarılı öğrencileri bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Bir diğer yandan bu Özel lise bünyesinde çağdaş ve ahlaki değerlere son derece saygılı olan, gelecek adına her alanda büyük işler başarabilecek ve bunu yapacağına dair büyük bir inancı olan bireyler yetiştirmek temel amaçtır. Ayrıca her türlü bilimsel çalışmalara meraklı ve ülkesine bu konuda oldukça şeyler getirebilecek ve en az bir ya da iki dil bilen son derece kültürlü bireyler yetiştirmek için her tür imkân seferber edilmiş durudadır. Bununla birlikte ayrıca bu kaliteli eğitim yuvası bünyesinde Özel Cent koleji taban puanları olarak da öğrencileri çok fazla kasmayacak şekildedir. Aynı zamanda bu büyük öğretim yuvasını temle amaçlarında biri de hiç şüphesiz öz güveni sağlam ve yapmak istediklerini en iyi şeklide başarmak isteyen bireyler yaratmaktadır.

 

Aldığı her eğitimden büyük bir mutluluk duyan ve bununla birlikte ayrıca ruh sağlığı tamamen sağlam olan bireylerin mezun edilmesi bu son derece büyük ve kaliteli etiğim yuvasında önemli bir yer kaplamaktadır. Gelecekte öğrencilerin ne gibi yerlere gitmelerine katkı sağlayacak ve onları doğru yerlere yönlendirecek rehberlik öğretmenleri ile de çocuklar emin adımları ile doğru yolda ilerleyerek eğitimlerini tamamlayacaklardır.

 

Aynı zamanda üstelik eğer bir aile çocuğunu b her konuda yüksek kaliteli eğitim yuvasına yazdırmak istiyor ise eğer o zamanda Özel Cent koleji kayıt tarihleri siteden öğrenilebilir. Üstelik yine site içerisinden Özel Cent koleji iletişim bilgileri ile de kolayca ulaşılabilir.

Eğitim ve Öğretim Yılı Ücretleri

ANAOKULU
 3 – 5 Yaş Grubu                      16.800 -TL + KDV
İLKOKUL ve ORTAOKUL
 1. -4. Sınıflar                   27.100 -TL + KDV
 5. -8. Sınıflar                30.800 -TL + KDV
LİSE
 Lise Hazırlık                        31.800 -TL + KDV
 1. -2. Sınıflar                31.800 -TL + KDV
 3. -4. Sınıflar                32.600 -TL + KDV
YEMEK
 Yıllık                                        4.000 -TL + KDV

Cent Koleji İletişim Bilgileri

Adres:Şalcıkır Cad. No: 94 Tarabya – İstanbul
Telefon:+90 (212) 223 31 33 (pbx)
Fax:+90 (212) 223 31 39
E-posta:cent@centkoleji.k12.tr
Eğitim alanında her tür imkâna sahip ve son derece kaliteli eğitmenlere sahip İstanbul Özel Cent koleji ücretleri ile de oldukça uygundur. Eğitim konusunda yüksek standartları hedef almış, laik ve Cumhuriyete yakışır bir özel lise olarak sadece eğitim ile değil, aynı zamanda spor ya da akla gelebilecek her tür sanat dalı ile de tüm öğrencilere aynı yüksek kalitede eğitim sunulmaktadır. Cent koleji bursluluk Sınavları Üstelik birçok farklı spor alanı aktiviteleri ve değişik sanat dalları için yerleri ile tüm öğrenciler tam bir sosyal ortamda kendi öz güvenlerini kazanacak bir şekilde son derece kaliteli bir eğitim görmektedir. Üstelik Özel Cent koleji burs imkânları ile…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 4.35 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*