Özel Biltek Koleji Fiyatları

 

Lise eğitimi düzeyinde eğitici kadrosu ve eğitim programı ile öğrencileri hayata hazırlayan Özel Biltek Koleji, üniversiteye giriş sınavına hazırlık konusunda da yardımcı olan bir eğitim kurumudur. Anne ve babalar, çocuklarının lise dönemine gelmesi ile birlikte bu okulu da araştırmakta ve eğitimi hakkında bilgi almaktadır.

Özel Biltek Koleji kayıt dönemleri mutlaka takip edilmeli ve kesin kayıt düşünüldüğü takdirde, gereken belgeler ile okula ziyaret gerçekleştirilmelidir. Kısa bir kayıt işlemi ile sorunsuz bir şekilde öğrenciler geçiş yapabilirler. Özel Biltek Koleji bursluluk sınavları ile başarılı öğrencilere okul içerisinde okuma imkânları sunmakta ve maddi konuda gerçekleştirdiği burs imkânları ile de yardımcı olmaktadır.

 

           Özel Biltek Koleji taban puanları her sene açıklanmaktadır. Bu puanlara göre tercih yapılması çok önemlidir. İstanbul Özel Biltek Koleji ücretleri her yıl değişiklik gösterebileceği için, mutlaka kayıt yaptırılacak sene okul ile direkt görüşme sağlanmalıdır. Sabit fiyat garantisi verilmemekte ve aynı zamanda öğrenci başarısına göre okul da, anne ve babaları burs konusuna yönlendirmektedir.

Özel Biltek Koleji iş başvurusu

Sadece öğrenciler için değil, okulun eğitim kadrosu ve diğer alanlarında çalışmak için de başvurular gerçekleşiyor. Özel Biltek Koleji iş başvurusu için internetten iş başvuru kayıtlarına göz atılmalıdır. Okulda değişen ve eksilen kadrolara göre, personel ve öğretmen alımı gerçekleştirilmektedir. Bunun için okulda da duyuru yapılabilir, okulun kendi olanakları ile de iş başvuruları başlatılabilir.

Lise öğrencileri için düzenlenen uzman eğitim programları Özel Biltek Koleji’nde de mevcuttur. Okulun eğitim ve öğretim programları hakkında da ön bilgi alınabilir. Anne ve babalar için her lise tercihi döneminde değerlendirilmesi gereken eğitim kurumlarından birisidir. Özel Biltek Koleji, diğer birçok okul gibi başarılı öğrencileri bünyesine kazandırmak isteyen bir vakıf eğitim kurumudur.

Özel Biltek Koleji İletişim

 • ÜSKÜDAR KAMPÜSÜ

  Telefon:0850 811 77 15

  Fax:+90 216 472 82 38

  Adres:Ünalan Mah. Demir Sk. No:31
  Üsküdar – İSTANBUL

 • PENDİK KAMPÜSÜ

  Telefon:0850 811 77 04

  Fax:

  Adres:Kurtköy Mah. Hızır Reis Cd. No:25
  Pendik – İSTANBUL

 • ÇANKAYA KAMPÜSÜ

  Telefon:0850 811 77 03

  Fax:+90 312 476 76 20

  Adres:Mustafa Kemal Mh. 2142 Sk. No: 10
  Çankaya – ANKARA

 • HALKALI KAMPÜSÜ

  Telefon:0850 811 77 05

  Fax:-

  Adres:Atakent Mah. Şehit Yılmaz Özdemir Cad. No:67 A Blok Küçükçekmece – İSTANBUL

  Lise eğitimi düzeyinde eğitici kadrosu ve eğitim programı ile öğrencileri hayata hazırlayan Özel Biltek Koleji, üniversiteye giriş sınavına hazırlık konusunda da yardımcı olan bir eğitim kurumudur. Anne ve babalar, çocuklarının lise dönemine gelmesi ile birlikte bu okulu da araştırmakta ve eğitimi hakkında bilgi almaktadır. Özel Biltek Koleji kayıt dönemleri mutlaka takip edilmeli ve kesin kayıt düşünüldüğü takdirde, gereken belgeler ile okula ziyaret gerçekleştirilmelidir. Kısa bir kayıt işlemi ile sorunsuz bir şekilde öğrenciler geçiş yapabilirler. Özel Biltek Koleji bursluluk sınavları ile başarılı öğrencilere okul içerisinde okuma imkânları sunmakta ve maddi konuda gerçekleştirdiği burs imkânları ile de yardımcı olmaktadır.             …

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 2.6 ( 4 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*