Özel Aşama Lisesi Fiyatları

 

İnsan hayatına verdikleri önem ve bu alanda deneyimli ve özverili bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, çağın sağlık ihtiyaçlarına cevap veren bir eğitim sunmaktadır. Eğitimde feda edilecek fert yoktur misyonu ile herkes için eğitimi hedefleyen İstanbul Özel Aşama koleji ücretleri de bu doğrultudadır.

Sağlık alanında kariyer yapmak isteyen gençler için tüm olanakları ile seferber olan Özel Aşama koleji taban puanları tercih kitapçıklarında bulunmaktadır. Okulun iletişim kanallarından da taban puanları ile ilgili bilgi alınabilir. Verdikleri kaliteli eğitim ile donanımlı ve çağın sağlık hizmetleri konusunda deneyimli sağlık personelleri yetiştiren kurumda, öncelikli olarak öğrencilerin ana dil konusunda iyi bir eğitim almaları sağlanmakta, globalleşen dünya standartlarına uyumlu olarak da yabancı dil eğitimi de verilmektedir. Uluslararası standartlarda eğitim veren kurum, geleceğin sağlık alanındaki beklentilerine uygun ve sürekli kendini yenileyen bireyler yetiştirmektedir. Mezunlarının başarıları ile hedeflerini gerçekleştirdiğini kanıtlayan okul, daha iyi eğitim vermek için her geçen günde kendini yenilemeye devam etmektedir.

Özel Aşama Koleji Bursluluk Sınavları

Maddi imkânı olmayan başarılı öğrencileri bünyesine katan Özel Aşama koleji burs imkânları ile onların gerekli ve yeterli eğitim almaları için elinden geleni yapmaktadır. Ayrıca alına puanlara göre ve derslerdeki başarı oranlarına göre de çeşitli burs imkânları bulunmakta ve öğrenciler bu konuda teşvik edilmektedir.

Eğitimin sadece okul sıralarında olmadığını söyleyen kurum, öğrencileri için birçok sosyal ve kültürel faaliyet imkânları da sunmaktadır. Her öğrencisinin sosyal, kültürel ve spor faaliyetlerindeki ilgi alanlarını belirleyerek, ilgili konularda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olunmaktadır. Ayrıca hayat yolunda daha bilinçli, üretken, yaratıcı, yenilikçi, ne istediğini bilen, sorunlar karşısında analitik düşünebilen ve çevreci bireyler olmaları için de öğrencilere rehberlik hizmetleri her bir öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak verilmektedir. Akşam lisesi seçeneği ile de öğrencilere eğitim veren kurum, eğitimin herkes için ve her zaman olması gerektiğini ispatlamıştır.

Özel Aşama koleji iletişim Bilgileri

           İstanbul Özel Aşama koleji kayıt tarihleri okulun resmi web sitesinde bulunmaktadır. Okul ile ilgili daha detaylı bilgi için Özel Aşama koleji iletişim kanallarından ve telefon numaralarından bilgi alınabilir.

Eğer sizde sağlık alanında başarılı bir kariyer yapmak ve insanlığa hizmet etmek istiyorsanız Özel Aşama koleji sizleri bekliyor.

Özel Takev Lisesi Eğitim Öğretim Ticaret

Adres: Altıevler Mahallesi Vakıf Sok. No:3 Sahilevleri, İzmir

Telefon: (232) 238 5531

Etik Hazır Yemek Üretim ve Hizmet Özel İtalyan Lisesi Şubesi

Adres: Tomtom Mah. Tomtom Sok. No:3 Özel İtalyan Lisesi Beyoğlu, İstanbul

Telefon: (212) 217 8885

Özel Gülek Lisesi

Adres: Özel Gülek Lisesi, Seyhan, 01210, Adana, Türkiye

Telefon:

Özel Aşama Akşam Lisesi

Adres: Özel Aşama Akşam Lisesi, İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kurtoğlu Sok. No: 9 Ataşehir, İstanbul

Telefon: (216) 577 7881

Özel Boğaziçi Lisesi

Adres: Maslak Mahallesi, Özel Boğaziçi Lisesi, Pk: 34398, Maslak, Şişli, İstanbul, Türkiye

Telefon: (212) 285 2360

Özel Sultançiftliği Lisesi

Adres: Özel Sultançiftliği Lisesi, Gaziosmanpaşa, 34270 Malkoçoğlu, İstanbul, Türkiye

Telefon: (212) 668 6228

Özel Erenköy Lisesi

Adres: Özel Erenköy Lisesi, Kadıköy, 34736 19 Mayıs, İstanbul, Türkiye

 Telefon:

Özel Gürçağ Lisesi

Adres: Özel Gürçağ Lisesi-özel Gürçağ Fen Lisesi, Çankaya, 06550 Hilal, Ankara, Türkiye

Telefon:  (312) 235 4703

Özel Ufuk Lisesi

Adres: Özel Ufuk Lisesi, Denizli, 20085 Gültepe, Denizli, Türkiye

 Telefon:

 

  İnsan hayatına verdikleri önem ve bu alanda deneyimli ve özverili bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, çağın sağlık ihtiyaçlarına cevap veren bir eğitim sunmaktadır. Eğitimde feda edilecek fert yoktur misyonu ile herkes için eğitimi hedefleyen İstanbul Özel Aşama koleji ücretleri de bu doğrultudadır. Sağlık alanında kariyer yapmak isteyen gençler için tüm olanakları ile seferber olan Özel Aşama koleji taban puanları tercih kitapçıklarında bulunmaktadır. Okulun iletişim kanallarından da taban puanları ile ilgili bilgi alınabilir. Verdikleri kaliteli eğitim ile donanımlı ve çağın sağlık hizmetleri konusunda deneyimli sağlık personelleri yetiştiren kurumda, öncelikli olarak öğrencilerin ana dil konusunda iyi bir eğitim…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*