Özel Acıbadem Koleji Fiyatları

Özel Acıbadem Lisesi İstanbul Kadıköy’de bulunmaktadır ve kaliteli bir eğitim hizmeti vermektedir. Deneyimli kadrosu ile öğrencilerini üniversiteye ve hayata hazırlamak için çalışmaktadır. Öğrencilerinin derslerindeki başarılarının önemli kadar yaptıkları sosyal aktiviteler ile de onların kişisel becerilerini geliştirip çeşitli alanlardaki başarılarına imza atmaktadır.

           Özel Acıbadem Koleji kayıt dönemleri mevcut eğitim-öğretim yılı başlamadan önce başlar. Bazı özel durumlarda eğitim yılı içerisinde de kayıt alan okul, kayıt dönemlerini ders yılı başladıktan sonra da devam ettirmektedir ve tüm öğrencilere kaliteli eğitim fırsatı sunmaktadır. Kayıt tarihleri bittiği için öğrencileri mağdur etmemek adına her yıl kayıt dönemlerini uzatmaktadır.

           Özel Acıbadem Koleji taban puanları tercih listesinde ve okulun internet sitesinde yer aldığı gibi, okulun iletişim kanallarından da öğrenilebilmektedir. Deneyimli rehberlik hocaları ile öğrencilerin okula kabul şartları değerlendirilmekte ve yerleşmesi için gerekli olanaklar sağlanmaktadır.

Özel Acıbadem Koleji Ücretleri

           Özel Acıbadem Koleji ücretleri ailelerin bütçelerini koruyan ve önce eğitim anlayışını benimseyen rakamlardadır. Uygun fiyatlarla kaliteli bir eğitim imkânı sunan Özel Acıbadem Koleji bursluluk sınavları ile maddi durumu yetersiz olan başarılı öğrencilere de kapılarını sonuna kadar açmıştır.

Profesyonel ve deneyimli kadrosunu her geçen gün genişletmek isteyen Özel Acıbadem Koleji iş başvurusu yapmak ve eğitim sektöründe çalışmak isteyen herkese kapılarını açmış durumdadır. Gerekli bilgiler okulun insan kaynaklarından kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Eğitime yeni bir bakış açısı getiren ve öğrencilerinin başarıları ile de verdiği eğitim hizmetini kanıtlayan Özel Acıbadem Lisesi ile üniversite sınavından korkmayacaksınız. İstediğiniz alanda kolaylıkla üniversiteye yerleşecek ve kalıcı bilgileriniz ile hayata atılacaksınız. Ezberci bir eğitim değil, sizi hayatın her alanında donanımlı kılacak bir eğitimle geleceğinizi kurabilirsiniz.

Okulun size sağladığı sosyal ve spor faaliyetleri ile yeteneklerinizi keşfedebilir ve büyük başarılara imza atabilirsiniz. Eğlenerek öğrenmenin tek adresi olan Özel Acıbadem Lisesi’ne web sitesinden ve iletişim numaralarından ulaşabilir, eğitimle ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Koleji  İletişim Bilgileri

Adres: Acıbadem Mahallesi Itırlı sok. No:1 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 545 00 71 – 72
Email: info@acibademanadolulisesi.com
Web: acibademanadolulisesi.com
Özel Acıbadem Lisesi İstanbul Kadıköy'de bulunmaktadır ve kaliteli bir eğitim hizmeti vermektedir. Deneyimli kadrosu ile öğrencilerini üniversiteye ve hayata hazırlamak için çalışmaktadır. Öğrencilerinin derslerindeki başarılarının önemli kadar yaptıkları sosyal aktiviteler ile de onların kişisel becerilerini geliştirip çeşitli alanlardaki başarılarına imza atmaktadır.            Özel Acıbadem Koleji kayıt dönemleri mevcut eğitim-öğretim yılı başlamadan önce başlar. Bazı özel durumlarda eğitim yılı içerisinde de kayıt alan okul, kayıt dönemlerini ders yılı başladıktan sonra da devam ettirmektedir ve tüm öğrencilere kaliteli eğitim fırsatı sunmaktadır. Kayıt tarihleri bittiği için öğrencileri mağdur etmemek adına her yıl kayıt dönemlerini uzatmaktadır.            Özel Acıbadem Koleji taban puanları tercih listesinde ve okulun…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*