Okan Üniversitesi

Okan Üniversitesi 1999 yılında, Okan Kültür Eğitim ve Spor vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitedir. Eğitim öğretim hayatına 2003-2004 eğitim yılında başlayan İstanbul Okan Üniversitesi en iyi vakıf üniversiteleri arasında iyi bir sıralamadadır. Okan Üniversitesi vizyonu , toplumun ve iş yaşamının gereksinimlerine evrensel standartlarda yanıt verebilen, yenilikçi ve öncü bir dünya üniversitesi olmaktır.

Okan Üniversitesi misyonu ise, özgün araştırmalar ile bilime katkıda bulunan, analitik düşünebilen, cumhuriyetin değerlerini özümsemiş ulusal ve evrensel sorunlara duyarlı, bireyler yetiştirmektir. Bu kapsamla birlikte çağdaş ve yenilikçi, birbirine saygılı, öğrencilerle iletişimi güçlü, sosyal sorumluluk ve çevre bilincini ön plana tutan bir üniversite olmaktır. Okan üniversitesi taban puanları her yıl başvuran öğrenci sayısı ve öğrencilerin aldıkları puanların değişikliklerine göre değişmektedir.

 Okan Üniversitesi İmkanları

           Okan Üniversitesi özel okulları siz değerli öğrencilerimizin geleceğini şekillendirmek için çalışmaktadır. Bu kapsamda en iyi eğitim imkanlar sunmaktadır. Araştırma ve uygulama merkezleri, laboratuvar ve atölyeleri, kütüphane ve dokümantasyon hizmetleri ile eğitiminiz için gerekli imkanları sunmaktadır.

İlk yardım eğitim merkezi, Konfüçyüs enstitüsü, mutfak sanatları merkezi, Rus kültür merkezi, uzaktan eğitim merkezi, sürekli eğitim merkezi, yabancı dil sınav merkezi gibi eğitim odaklı bölümlerde üniversitemiz imkanları arasındadır.

 Okan Üniversitesi Personel İş Alımı

Üniversitemiz sizlere en iyi eğitimi vermek için alanında uzman öğretim üyeleri ve hizmetli personeli istihdam ederek bünyesinde çalıştırılmaktadır. Okan Üniversitesi öğretmen alımı insan kaynakları tarafından gerçekleştirilen bir süreçtir. Öğretim üyesi alımı ile ilgili ilanları internet üzerinden duyuru olarak yayınlamaktadır.

 Okan Üniversitesi Nerede?

Üniversitemiz İstanbul üniversitesi olup sizlere Tuzla, Kadıköy, Beyoğlu ve Mecidiyeköy kampüslerinde hizmet vermektedir. Okan Üniversitesi iletişim bağlantıları bu kampüslerdedir. Rektörlük binamız Tuzla kampüsünde konumlandırılmıştır. Kampüslerimiz, enstitü, yüksek okul, fakülte, konservatuvar ve meslek yüksekokulu eğitimleri vermektedir.

Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü

Kampüs Adres: 34959 Akfırat-Tuzla / İSTANBUL
Kampüs Telefon: 0 (216) 677 16 30Faks: 0 (216) 677 16 47
Kampüs E-Posta: okan@okan.edu.tr
Okan Üniversitesi Kadıköy Kampüsü

Kampüs Adres: Uzunçayır Cad. No: 4/A 34722 Hasanpaşa – Kadıköy / İstanbul
Kampüs Telefon: 0 (216) 325 48 18 | 0 (216) 340 26 68 Faks: 0 (216) 339 61 36
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Kampüsü

Kampüs Adres: Avni Dilligil Sok. No: 18 34394 Mecidiyeköy / İstanbul
Kampüs Telefon: 0 (212) 212 65 26 | 0 (212) 216 18 44 | 0 (212) 216 18 99 Faks: 0 (212) 216 18 03
Okan Üniversitesi Beyoğlu Kampüsü

Kampüs Adres: İstiklal Cad. İmam Adnan Sok. No:19 Beyoğlu / İstanbul
Kampüs Telefon: 0 (212) 212 65 26
Okan Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü

Kampüs Adres: Şirinevler Meydanı Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:3 Bahçelievler / İstanbul
(Şirinevler Metrobüs ve Ataköy Metro İstasyonu karşısı)

 

Okan üniversitesi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Okan Üniversitesi 1999 yılında, Okan Kültür Eğitim ve Spor vakfı tarafından kurulan bir vakıf üniversitedir. Eğitim öğretim hayatına 2003-2004 eğitim yılında başlayan İstanbul Okan Üniversitesi en iyi vakıf üniversiteleri arasında iyi bir sıralamadadır. Okan Üniversitesi vizyonu , toplumun ve iş yaşamının gereksinimlerine evrensel standartlarda yanıt verebilen, yenilikçi ve öncü bir dünya üniversitesi olmaktır. Okan Üniversitesi misyonu ise, özgün araştırmalar ile bilime katkıda bulunan, analitik düşünebilen, cumhuriyetin değerlerini özümsemiş ulusal ve evrensel sorunlara duyarlı, bireyler yetiştirmektir. Bu kapsamla birlikte çağdaş ve yenilikçi, birbirine saygılı, öğrencilerle iletişimi güçlü, sosyal sorumluluk ve çevre bilincini ön plana tutan bir üniversite olmaktır. Okan üniversitesi taban…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*