Nişantaşı Üniversitesi

            Nişantaşı Üniversitesi nerede? Nişantaşı üniversitesi Türkiye’nin en güzide ve büyük illerinden olan İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul Kâğıthane mevkiinde, İstanbul’un ulaşımının en kolay olduğu bölgelerden birindedir.

Bulunduğu ilçe konaklama konusunda diğer ilçelerden daha uygun noktadadır. Nişantaşı Üniversitesi iletişim bilgileri olanakları bakımından diğer üniversitelerin sunduğu imkânlardan her zaman bir adım daha ileride olmaya çalışmış ve üniversitesini tanımak ve bilmek isteyen öğrencilerine verdiği iletişim hizmetleri ile öğrencilerine yardımcı olmaktadır. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi kampüsü, bünyesindeki etkin ve profesyonel kadrosu ile tüm bölümlerde öğrencilerini geleceğe en doğru şekilde hazırlar ve mesleklerinde önde olacakları bilgi ve donanımı en iyi şekilde yüklemeye çalışır.

Nişantaşı Üniversitesi özel okulları, öğrencilerinin gözbebeği geleceklerinin garantisi olarak verdiği eğitimlerinden hiç bir bilgiyi eksiltmez ve öğrencilerine bilgi aktarmada cimri davranmaz. Öğrencilerinin ihtiyacı olan ve mesleklerinde kullanacakları tüm bilgileri aktaracak teknik donanım ve eğitici kadroya sahiptir. Nişantaşı Üniversitesi öğretmen alımı yaparak tecrübeli, birikimli ve alanlarında donanımlı öğretmenleri bünyesine katmakta çalışmalar yapmakta ve kadrosunu daima en zeki ve çalışkan kadrolarla oluşturmak için çabalamaktadır.

           Nişantaşı Üniversitesi personel iş alımı konusunda sağladığı avantajlarla da bölgesinin ve ülke insanının ışık kaynağı olmuştur. Geleceklerini görebilecekleri ve yarına umutla bakabilecekleri bir ekmek kapısı olarak bünyesinde çalıştırdığı akademik personel dışındaki personel ve işçilerin de gözdesi ve hayatlarını kazandığı kazanç kapılarıdır. Çalıştırdığı personelin emeğine saygı duyan bir anlayışa sahiptir. Nişantaşı üniversitesi taban puanları

Nişantaşı Üniversitesi İletişim Bilgileri

Telefon : 0 (212) 210 10 10
Faks :0 (212) 565 25 25
Eposta :info@nisantasi.edu.tr
Resmi Epostalar:genel.sekreterlik@nisantasi.edu.tr

Paşa Kampüsü

Adres:Paşa Kampüsü Abdi İpekçi Cad. No: 89 34030 Bayrampaşa / İstanbul

Osmanbey Kampüsü

Adres:Nişantaşı Kampüsü Ergenekon Cad. No: 45 34380 Şişli / İstanbul

Sadabad Kampüsü

Adres:Sadabad Kampüsü Hasbahçe Cad. No.88 34406 Kağıthane / İstanbul
Nişantaşı üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz…
            Nişantaşı Üniversitesi nerede? Nişantaşı üniversitesi Türkiye'nin en güzide ve büyük illerinden olan İstanbul'da bulunmaktadır. İstanbul Kâğıthane mevkiinde, İstanbul'un ulaşımının en kolay olduğu bölgelerden birindedir. Bulunduğu ilçe konaklama konusunda diğer ilçelerden daha uygun noktadadır. Nişantaşı Üniversitesi iletişim bilgileri olanakları bakımından diğer üniversitelerin sunduğu imkânlardan her zaman bir adım daha ileride olmaya çalışmış ve üniversitesini tanımak ve bilmek isteyen öğrencilerine verdiği iletişim hizmetleri ile öğrencilerine yardımcı olmaktadır. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi kampüsü, bünyesindeki etkin ve profesyonel kadrosu ile tüm bölümlerde öğrencilerini geleceğe en doğru şekilde hazırlar ve mesleklerinde önde olacakları bilgi ve donanımı en iyi şekilde yüklemeye…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Öğrenim Ücreti

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*