Nişantaşı Üniversitesi Ücretleri

2009 yılında meslek yüksekokulu olarak eğitim sürecine başlayan ve 2010 yılında lisans eğitimleri ile birlikte üniversite kurumuna geçen Nişantaşı Üniversitesi, toplamda açtığı 23 bölümü ile eğitim ve öğretim hizmetleri sunan vakıf yükseköğretim kurumudur. Ders programlarında ders dili yoğunluklu olarak Türkçe’dir.

Genç eğitici kadrosu, modern eğitim alanları ve gereçleri sağlaması ile gelişmiş bir üniversite olarak bilinen Nişantaşı Üniversitesi’nin Osmanbey, Bayrampaşa ve Kâğıthane’de olmak üzere toplamda 3 yerleşkesi bulunmaktadır. Yükselen başarısı ile anne babaların dikkatini çekmekte ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi fiyatları merak edilmektedir. Her sene fiyatlarında değişiklik yapabilen bu vakıf kurumunun öğrenciyi düşünen ve öğrenci başarısını ön planda tutan bir anlayışa sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Nişantaşı Üniversitesi Burs İmkânları

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ücretleri, anne ve babaların ödeyebileceği şekilde ödeme programları dahilinde hazırlanmaktadır. Diğer vakıf kurumlarına göre daha uygun bölüm ücretleri de sunulur. Aynı zamanda başarılı öğrenciler için bir olanak olarak sunulan İstanbul Nişantaşı Üniversitesi bursluluk sınavları da, burs imkânı sağlayan bir vakıf kurumu olduğunu göstermektedir. Böylelikle başarısı ile ön planda olan öğrencileri kendi bünyesinde yetiştirerek meslek alanlarına kazandırmaktadır.

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi burs imkânları sayesinde birçok öğrenci okulu için ücret ödemeden eğitim hakkını kullanır. Bununla birlikte eğitim hayatı süresi boyunca da başarılara göre okul tarafından destek sağlanmaktadır. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi indirimleri ile de her sene birçok öğrenciye maddi anlamda yardım edilmekte ve bir vakıf kurumu olarak eğitim ve öğretime daha çok vurgu yapılmaktadır.

Vizyon sahibi, duyarlı ve bilgili insanları meslek alanlarına kazandırmak amacı ile hizmetlerini sürdüren Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul’un içerisinde yer alan önemli bir kent üniversitesi haline gelmeyi başarmıştır.

Nişantaşı Üniversitesi Fiyatları

Tüm eğitim programlarında %75 ve %50 burs olanağı bulunmaktadır. 4 yıllık bir eğitimin ücreti standart olup 42.768TL olarak belirlenmiştir. Yatay geçiş yapan öğrenciler içinde %74 burs  yardımı yapılmaktadır. Hazırlık ile kayıt olunan bölümün ücretinin aynı olması kararı alınmıştır. Aşağıda bulunan fiyatlara KDV dahildir. Bölümlerin bazıları İngilizce bazıları Türkçe eğitim vermektedir onlarda aşağıda listelenmiştir.

nisantası universitesi egitim ucretleri

 

2009 yılında meslek yüksekokulu olarak eğitim sürecine başlayan ve 2010 yılında lisans eğitimleri ile birlikte üniversite kurumuna geçen Nişantaşı Üniversitesi, toplamda açtığı 23 bölümü ile eğitim ve öğretim hizmetleri sunan vakıf yükseköğretim kurumudur. Ders programlarında ders dili yoğunluklu olarak Türkçe'dir. Genç eğitici kadrosu, modern eğitim alanları ve gereçleri sağlaması ile gelişmiş bir üniversite olarak bilinen Nişantaşı Üniversitesi'nin Osmanbey, Bayrampaşa ve Kâğıthane’de olmak üzere toplamda 3 yerleşkesi bulunmaktadır. Yükselen başarısı ile anne babaların dikkatini çekmekte ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi fiyatları merak edilmektedir. Her sene fiyatlarında değişiklik yapabilen bu vakıf kurumunun öğrenciyi düşünen ve öğrenci başarısını ön planda tutan bir anlayışa sahip…

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*