MEF Üniversitesi

2012 yılında kurulmuş olan MEF Üniversitesi, 6 fakültesi ve 2 enstitüsü ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdüren bir yükseköğretim vakıf kurumudur. Her yıl binlerce öğrenciyi meslek hayatlarına kazandıran ve genç bir akademik kadro ile bunu sağlayan üniversitenin, dünyaya duyarlı ve bilgi sahibi öğrenciler yetiştirme amacıyla kendini geliştirmeye devam eden bir kurum olduğunu da söylemek mümkündür.

İstanbul MEF Üniversitesi nerede diye çok merak edilmektedir. MEF Üniversitesi’nin yerleşkesi, birçok İstanbul üniversitesi gibi Maslak’ta yer almaktadır. Okul hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı internet sitesi ve okul içerisindeki ekibi ile İstanbul MEF Üniversitesi iletişim bilgileri halinde olunarak görüşülebilir.

Kurumun daha çok global ve geleceğe umut vaat eden liderler yetiştirme amacında olduğu bilinmektedir. Bu amaçla birlikte, uluslararası düzeyde birçok şirket ile bağlantıları olan ve öğrencilerini de bu alanlara yönlendirmeyi amaçlayan bir üniversitedir. İstanbul MEF Üniversitesi kampüsü özel okulları bünyesinde, öğrencilerinin her durumunda yanında olan ve okul olanaklarını daima öğrenci taleplerine göre genişleten, teknolojiden ilham alan bir kurum olarak da ilerlemeye devam eder.

İstanbul MEF Üniversitesi öğretmen alımı da, öğrenci seçimindeki gibi özenle gerçekleştirilmekte ve her sene birçok mülakat düzenlenmektedir. Akademik kadro için yapılan sınav ve mülakatlar, İstanbul MEF Üniversitesi personel iş alımı alanı için de geçerlidir. MEF Üniversitesi, akademik kadroda ve öğrenci kesiminde, kimlerle birlikte ilerleyeceğine çok önem veren ve buna göre çalışma sağlayan, önemli bir eğitim kurumudur. İstanbul MEF Üniversitesi taban puanları hersene değiştiği için bu seneki taban puanları listesi henüz sitemizde yayınlanmamıştır.

MEF Üniversitesi İletişim  Bilgileri

Adres:Ayazağa Cad. No:4 Maslak
34396 Sarıyer, İstanbul
Telefon: 0212 395 36 00
Fax: 0212 395 36 92
Eposta: mef@mef.edu.tr

MEF üniversitesi Ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz…

2012 yılında kurulmuş olan MEF Üniversitesi, 6 fakültesi ve 2 enstitüsü ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdüren bir yükseköğretim vakıf kurumudur. Her yıl binlerce öğrenciyi meslek hayatlarına kazandıran ve genç bir akademik kadro ile bunu sağlayan üniversitenin, dünyaya duyarlı ve bilgi sahibi öğrenciler yetiştirme amacıyla kendini geliştirmeye devam eden bir kurum olduğunu da söylemek mümkündür. İstanbul MEF Üniversitesi nerede diye çok merak edilmektedir. MEF Üniversitesi'nin yerleşkesi, birçok İstanbul üniversitesi gibi Maslak'ta yer almaktadır. Okul hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı internet sitesi ve okul içerisindeki ekibi ile İstanbul MEF Üniversitesi iletişim bilgileri halinde olunarak görüşülebilir. Kurumun daha çok global ve geleceğe…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Öğrenim Ücreti

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*