MEF Üniversitesi Ücretleri

Gelişen ve değişen global dünyaya ayak uydurabilmek için eğitim tek başına yetersiz kalmakta, eğitimle beraber sanat, spor ve genel kültür olarak da bireylerin kendisini geliştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle de seçilecek olan üniversite sadece mesleğinizi değil, geleceğinizi de belirler.

Klasik yöntemler yerine teknoloji çağında büyüyen çocuklara yönelik eğitim sistemi geliştiren MEF Üniversitesi ‘ Flipped Classroom ‘ sistemi ile eğitimde yeni bir çağ açmıştır. Gelecek nesillere yönelik uzun vadeli hedefler belirleyen okul, şu an anaokulu ve ilkokula giden Z kuşağı çocuklara yönelik eğitim modelleri benimseyen MEF Üniversitesi, gençlerin dikkatini çekebilecek eğitim modelleri sayesinde dışarıda ders, sınıfta uygulamalı projeler yöntemini benimseyerek, sorgulayan, üreten, liderlik vasıfları gelişen bir nesil yetiştirmektedir.

Okulun nitelikleri kadar MEF Üniversitesi fiyatları hakkında da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Vakıf üniversitesi olan okulda MEF Üniversitesi bursluluk sınavları yapılmaktadır. Belirlenen tarihlerde yapılan sınavlarda MEF Üniversitesi burs imkânları da bu sınava göre değişiklik göstermektedir.

Hukuk, mühendislik, eğitim, sanat tasarım ve mimarlık fakültesi gibi geçerliliğini her dönem koruyan meslek gruplarına yönelik eğitim vermesinin yanında sosyal bilimler enstitüsü, fen bilimleri enstitüsü gibi bölümlerin olduğu İstanbul MEF Üniversitesi ücretleri hakkında okulla görüşebilir ve MEF üniversitesi indirimleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

En güzel iş mutlu olduğunuz iştir düşüncesinin yanı sıra, sevdiğiniz işin gelişimine katkıda bulunabileceğiniz bir eğitim hayatı sunan Mef Üniversitesi ile mutlu ve kariyerli bir geleceğe kavuşabilirsiniz.

 MEF Üniversitesi Fiyatları

MEF ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 de alacağı tüm öğrencilere burs vermeyi amaçlamaktadır. Burs dilimleri %100, %75, %50 ve %25 olmak üzere 4 farklı kategoriden oluşacaktır. Bu durumda aşağıdaki fiyatların yüzdelerini alarak kazandığını burs ölçütüne göre hesaplamanız gerekmektedir.

Hazırlık Programı36.000 TL
Eğitim Fakültesi36.000 TL
Hukuk Fakültesi39.000 TL
İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi36.000 TL
Mühendislik Fakültesi36.000 TL
Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi36.000 TL

Meslek Yüksek Okulu Ücretleri

Bankacılık ve Sigortacılık18.500 TL *
Gelişen ve değişen global dünyaya ayak uydurabilmek için eğitim tek başına yetersiz kalmakta, eğitimle beraber sanat, spor ve genel kültür olarak da bireylerin kendisini geliştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle de seçilecek olan üniversite sadece mesleğinizi değil, geleceğinizi de belirler. Klasik yöntemler yerine teknoloji çağında büyüyen çocuklara yönelik eğitim sistemi geliştiren MEF Üniversitesi ' Flipped Classroom ' sistemi ile eğitimde yeni bir çağ açmıştır. Gelecek nesillere yönelik uzun vadeli hedefler belirleyen okul, şu an anaokulu ve ilkokula giden Z kuşağı çocuklara yönelik eğitim modelleri benimseyen MEF Üniversitesi, gençlerin dikkatini çekebilecek eğitim modelleri sayesinde dışarıda ders, sınıfta uygulamalı projeler yöntemini benimseyerek, sorgulayan, üreten,…

Genel Bakış

Öğrenim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*