Maltepe Üniversitesi

 

            İstanbul Maltepe Üniversitesi ve Maltepe Özel Okulları ülkemizde en kaliteli eğitim veren kuruluşlardandır. İstanbul Maltepe Üniversitesi 9 fakülte birimi ile eğitimin her alanında hizmet vermektedir. Ulusal karakterleri saklı tutup bilimin evrenselliği ilkesi ile tamamen bütünleşerek çağımızın beklentilerini geleceğe ışık tutarak taşımaktadır. Maltepe Üniversitesi Taban Puanları her yıl bölüm başvuran kişilerin sayılarına  bağlı olarak teker teker tekrardan hazırlanmaktadır.

her yıl bölüm başvuran kişilerin sayılarına  bağlı olarak teker teker tekrardan hazırlanmaktadır.            Akademik alt yapısı ülkemizin pek çok üniversitesinden önde ve zengin olanakları ile öğrencilerin akademik araştırmalarını engelsiz bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Lisans eğitimi ve sonrasında öğrencilerine verdiği desteği ile bir eğitim kurumundan çok aile olarak öğrenmeyi hedeflemektedir.

İstanbul’ un ulaşım zorluğunu düşünerek Maltepe Üniversitesi nerede diye soracak olanlar ise üniversite kampüsünü görmeleri ile rahatlıkla ulaşımın sağlandığı bir semt üzerinde olması ve etrafının öğrenci yerleşmeleri için oldukça müsait olmasını görerek bu konuda hiç bir tereddüt yaşamamaktadırlar.

Ülkemize yararlı ve nitelikli öğrenci yetiştirmeyi hedefleyen kurum, her sene kadrosuna ihtiyacı olan personel ve uzman akademisyenleri dahil etmektedir. Bu alımları takip etmek için Maltepe Üniversitesi Öğretmen alımı ve Maltepe Üniversitesi personel iş alımı başlıklarını takip etmeniz gerekmektedir.

Maltepe Üniversitesi 75 üniversite ile anlaşmalı olarak öğrenci değişim programı olan erasmus ile anlaşma sağlamıştır. Bu program ile Maltepe Üniversitesi öğrencileri bir dönem ya da iki dönem seçenekleri ile tercih yapacakları bir ülkede yurtdışı eğitim almaktan faydalanabileceklerdir. Bu program aynı zamanda öğrencinin dil öğrenmesini ve sosyalleşmesini de sağlamaktadır.

Maltepe Üniversitesi iletişim

Üniversite Tel : 216 626 10 50 / 444 65 87
Üniversite Faks : 216 626 10 70
Üniversite Adres : Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe/İSTANBUL.
Üniversite e-posta : maltepe@maltepe.edu.tr

              İstanbul Maltepe Üniversitesi ve Maltepe Özel Okulları ülkemizde en kaliteli eğitim veren kuruluşlardandır. İstanbul Maltepe Üniversitesi 9 fakülte birimi ile eğitimin her alanında hizmet vermektedir. Ulusal karakterleri saklı tutup bilimin evrenselliği ilkesi ile tamamen bütünleşerek çağımızın beklentilerini geleceğe ışık tutarak taşımaktadır. Maltepe Üniversitesi Taban Puanları her yıl bölüm başvuran kişilerin sayılarına  bağlı olarak teker teker tekrardan hazırlanmaktadır. her yıl bölüm başvuran kişilerin sayılarına  bağlı olarak teker teker tekrardan hazırlanmaktadır.            Akademik alt yapısı ülkemizin pek çok üniversitesinden önde ve zengin olanakları ile öğrencilerin akademik araştırmalarını engelsiz bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Lisans eğitimi ve sonrasında öğrencilerine verdiği…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*