Maltepe Üniversitesi Fiyatları

Maltepe Üniversitesi, Türkiye’nin imkânları en bol şehri olan İstanbul’da eğitim ve öğretim veren bir özel üniversitedir. İstanbul Maltepe Üniversitesi uzman akademik kadrosu ve uygulamalı ders bilimleri ile Türkiye’nin en kaliteli üniversitelerinden birisidir. Gerek öğrenciler için çeşitli aktiviteleri ve kurumları, gerek mezun olan öğrencilerin iş bulma imkânları ile ön plana çıkmış bir üniversitedir.

Üniversite kampüsü her türlü ihtiyaçların giderilebilmesi şeklinde inşa edilmiştir. İstanbul Maltepe Üniversitesi fiyatları ile de ebeveynleri maddi yönden rahatlığa ulaştırıyor. Kampüs içerisinde hastane sahibi olan üniversite ile sağlık sorunlarının önüne geçiyor ayrıca öğrencilere uygun muayene imkânları veriyor. Üstün güvenlik önlemleri ve profesyonel güvenlik ekibi ile öğrencilerin güvenle öğren görebilmesine olanak sağlıyor ve ebeveynlerin emanetine sahip çıkıyor.

İstanbul Maltepe Üniversitesi ücretleri 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla öğrencilerini davet ediyor. Ayrıca Maltepe Üniversitesi burs imkanları ile burslu okumak isteyen öğrencilere de olanak sağlıyor. Ayıca burs imkânları ile %25, %50 hatta 0 tam burslu okumak mümkün.

Bursluluk sınavlarına kayıt yaptırmanız ve sınava girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca üniversitede okuyan öğrencilerin yıl içerisinde yapılan Maltepe Üniversitesi bursluluk sınavları kaydını yaptırabilir.

Ayrıca Maltepe üniversitesi indirimleri ile de ücretlerde indirim almak mümkündür. Yüksek lisans yapacak lisans öğrencilere özel indirimleri, peşin ödemelerde %5 indirim ile ebeveynler üzerindeki yükü hafifletmeyi amaçlıyor. Üniversite hakkında daha fazla bilgi almak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Maltepe Üniversitesi Lisans Öğrenim Fiyatları

Eğitim Fakültesi Fiyatları 24.000 TL,
Güzel Sanatlar Fakültesi Fiyatları 26.500 TL,
Hukuk Fakültesi Fiyatları 31.000 TL,
Tıp Fakültesi Fiyatları 44.000 TL,
Tıp Fakültesi (İngilizce) Fiyatları 44.000 TL,
Hemşirelik Yüksekokulu Fiyatları 15.000 TL,
Meslek Yüksekokulu programları Fiyatları 15.000 TL’dir.
Diğer Fakülteler Fiyatları 29.500 TL,
İngilizce Hazırlık Programı Fiyatları 29.500 TL,
Ücretlere KDV dâhildir.

İstanbul Maltepe Üniversitesi Yüksek Lisans ve Doktora Öğrenim Fiyatları

Sosyal Bilimler Enstitüsü Programları fiyatları aşağıda yer almaktadır.

maltepe universitesi yukseklisans

Fen Bilimleri Enstitüsü Programları fiyatları aşağıda yer almaktadır.

maltepe universitesi yukseklisans2

Tüm ücretlerde peşin ödemelerinde %5 oranında indirim uygulanmaktadır.

Lisans eğimini Maltepe Üniversitesinde bitirip yüksek lisansa burada devam edecek öğrenciler içinde %20 indirim uygulanmaktadır.

Lisans eğitiminden doktoraya devam etmek isteyen öğrencilere özel %50 indirim avantajı sunulmaktadır.

Maltepe Üniversitesi, Türkiye’nin imkânları en bol şehri olan İstanbul’da eğitim ve öğretim veren bir özel üniversitedir. İstanbul Maltepe Üniversitesi uzman akademik kadrosu ve uygulamalı ders bilimleri ile Türkiye’nin en kaliteli üniversitelerinden birisidir. Gerek öğrenciler için çeşitli aktiviteleri ve kurumları, gerek mezun olan öğrencilerin iş bulma imkânları ile ön plana çıkmış bir üniversitedir. Üniversite kampüsü her türlü ihtiyaçların giderilebilmesi şeklinde inşa edilmiştir. İstanbul Maltepe Üniversitesi fiyatları ile de ebeveynleri maddi yönden rahatlığa ulaştırıyor. Kampüs içerisinde hastane sahibi olan üniversite ile sağlık sorunlarının önüne geçiyor ayrıca öğrencilere uygun muayene imkânları veriyor. Üstün güvenlik önlemleri ve profesyonel güvenlik ekibi ile öğrencilerin güvenle öğren…

Genel Bakış

Eğitim Ücreti
Yurt Ücreti
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*