Kullanım Koşulları

Bu sözleşme istanbulkolej.com gizlilik politikasını kapsamaktadır. İstanbulKolej sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar sitenin tüm koşullarını ve kurallarını kabul etmiş sayılırlar.

İstanbulKolej Projesi velilerin veya öğrencilerin toplu bir şekilde İstanbul’da bulunan kolejleri ve üniversiteleri değerlendirebilecekleri bir platform sunmayı amaçlamaktadır. Kolejler hakkında yazılan bilgiler kolejlerin kendi hakkında yaptığı reklam ve yazıların incelenmesi sonucu oluşturulmuştur.

Kolejlerin prestijini düşürecek hiç bir çalışma yapılamamıştır yapılacak olan yorumlarda İstanbul Kolej çalışanları tarafından kontrolden geçmektedir. Siteye yorum yapan insanların kişisel bilgilerini sadece siteye reklam vermiş olan özel okullar görebilmektedir. Projede bulunan her yorum o okulun yetkilisine verilme anlayışına dayanarak planlanmıştır. Alınan kişi hakkındaki bilgiler satılamaz veya ilgisiz merciler ile paylaşılamaz.

Ayrıca okullar tarafından yapılan her türlü itiraz sonrası okulların bilgileri değiştirilebilir yada kaldırılabilir. Yorumlarda aynı şekilde okullar tarafından yapılan bir başvuru olduğu taktirde silinebilmektedir.Okullar tarafından yapılan her türlü itiraz tarafımızda dikkate alınmak zorundadır.

Yorumlarda kesinlikle yetişkin ifadeler ve küfürler yer alamaz.

İstanbul Kolej projesi sistemde yorum yapan hiç kimseden ücret talep etmez.

Her hangi bir durumda şikayet ve öneriniz için bizim ile iletişim sayfamız üzerinden 7/24 irtibat kurabilirsiniz.