Koç Üniversitesi

Koç üniversitesi, üstün yetenekli gençler ile değerli öğretim görevlilerini bir araya getirerek; bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Koç üniversitesi, öğrencilerine sorgulayan, merak duyan, sorumluluk alan, araştıran ve dünya vatandaşı bilincine sahip bireyler olarak yetişmeleri için gerekli tüm donanımları sunmaktadır. Koç Üniversitesi öğretmen alımı ihtiyacı olduğu zaman en iyi okullardan öğretim görevlilerini seçerek kendi kadrolarını katmayı amaçlamaktadırlar. İstanbul Koç Üniversitesi yönetimi öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerine yaygınlaştırmıştır.

Koç Üniversitesi nerede

Koç Üniversitesi yerleşke olarak da güzel bir konumdadır. Koç Üniversitesi nerede sorularına cevaben; Koç üniversitesi Rumeli Feneri, Sarıyer-İstanbul’da yer almaktadır. Kampüs içinde öğrenciler için tüm imkânlar düşünülmüş olup içerisinde, sağlık merkezi, kuaför, market ve yemekhane bulunmaktadır. İstinye ve batı kampüsleri mevcuttur.

İstinye kampüsü İstinye’de yer almaktadır. Batı kampüsü ise Zekeriyaköy, Sarıyer mevkiinde yer almaktadır. Üniversite hakkında ulaşım veya diğer konularda bilgi almak için Koç Üniversitesi iletişim bilgileri; 0212 338 1000 numaralı telefona arayarak bilgi almanız mümkündür. Koç üniversitesi özel okulları arasında ilkokul, ortaokul ve lise denginde özel okulları mevcuttur.

Koç üniversiteninbu başarısı akademik personelin önemi büyüktür ancak bu başarıya katkı sağlayan personelleri de unutmamak gerekir. Personel seçiminde titiz davranan koç üniversitesi alanında deneyimli kişilere yer vermektedir. Sizlerde koç üniversitesi ailesine katılmak isterseniz Koç Üniversitesi personel iş alımı süreçlerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Koç Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adress: Rumeli Feneri Mh.,34450 İstanbul

Web Adresi: ku.edu.tr

Telefon: 0(212) 338 1000

Fax : 0 8212) 229 9410

Kampüs Bilgileri


İSTİNYE KAMPÜSÜ

Koç Üniversitesi İstinye Kampüsü
Çayır Caddesi No: 65 34460
İstinye / İstanbul

mail:istinye@ku.edu.tr

Web Adresi:http://istinye.ku.edu.tr


BATI KAMPÜSÜ

Maden Mahallesi Kasap Çayırı Mevkii
3. Sok No: 1 34450 Zekeriyaköy
Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0 212 338 7021


KOÇ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

Davutpaşa Caddesi No:4 34010
Topkapı / İstanbul

Telefon: 0 850 250 8250

Koç Üniversitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Koç üniversitesi, üstün yetenekli gençler ile değerli öğretim görevlilerini bir araya getirerek; bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Koç üniversitesi, öğrencilerine sorgulayan, merak duyan, sorumluluk alan, araştıran ve dünya vatandaşı bilincine sahip bireyler olarak yetişmeleri için gerekli tüm donanımları sunmaktadır. Koç Üniversitesi öğretmen alımı ihtiyacı olduğu zaman en iyi okullardan öğretim görevlilerini seçerek kendi kadrolarını katmayı amaçlamaktadırlar. İstanbul Koç Üniversitesi yönetimi öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerine yaygınlaştırmıştır. Koç Üniversitesi nerede Koç Üniversitesi yerleşke olarak da güzel bir konumdadır. Koç Üniversitesi nerede sorularına cevaben; Koç üniversitesi Rumeli Feneri, Sarıyer-İstanbul’da yer almaktadır. Kampüs içinde öğrenciler için tüm imkânlar düşünülmüş olup…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatı

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*