Kadir Has Üniversitesi

 

           İstanbul Kadir Has Üniversitesi  1992 yılında kuruluş çalışmalarına başlanmıştır. Hayırsever iş adamı Kadir Has tarafından kurulmuştur. Okul tam anlamıyla 1997’de eğitime başlamıştır. Bünyesinde beş fakülte, bir yüksekokul, bir enstitü ve 2 meslek yüksekokulu barınmaktadır. Kadir has üniversitesi taban puanları bölümden bölüme ve fakülteden fakülteye her üniversitede olduğu gibi farklılıklar göstermektedir.

Özellikle, hukuk fakültesi, Kadir Has üniversitesi iletişim ve iktisadi ve idari bilimler fakültesi kayda değer bir gelişim içindedir. 4 yıllık lisans eğitimleri Haliç kenarında bulunan ve restore edilerek kullanıma hazır hale gelen Cibali Tütün Fabrikası ile yeni inşa edilen binalarda verilmektedir. Yüksekokullar ise Selimpaşa köprüsünde modern binalarda eğitime devam etmektedir.

Uluslararası arenada kaliteli bir eğitimi hedefleyen okul, erasmus ve öğrenci değişim programıyla öğrencilerini dünyaya açılan kapılara ulaştırıyor. Altyapı ve donanımlarını sürekli güncelleyen ve geliştiren Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine sıcak, samimi ve keyif veren bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca sosyal faaliyetlere önem veren okul, tiyatro & sinema salonları ve bilgi merkezini öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Okul, öğrencilerini kültür ve sanata değer veren, dünyayı sorgulayan, üretici, yaratıcı ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyor.

 Kadir Has Üniversitesi Nerede?

 İstanbul Kadir Has Üniversitesi merkezi konumda, Fatih ilçesindedir. Fakülteler Cibali’de, yüksekokullar Selimpaşa Kampüsü’nde yer almaktadır. Okul

Kadir Has Üniversitesi Personel İş Alımı

 Kadir Has Üniversitesi personel iş alımı Personel Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilir.

Kadir Has Üniversitesi Öğretmen Alımı

Kadir Has üniversitesi öğretmen alımı eğitim elemanları ve idari personellerin ataması Personel Daire Başkanlığı tarafından yapılır.

Kadir Has Kampüsü (Cibali)

 

Adres:Kadir Has Caddesi
Cibali / İSTANBUL
34083

Telefon: +90 (212) 533 65 32

Fax: +90 (212) 533 65 15

Danışma: danisma@khas.edu.tr

Bahçelievler Kampüsü

Adres:Kadir Has Center
Mehmetcik Sok. No.1
34590 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon: +90 (212) 441 47 24

Fax: +90 (212) 441 45 34

Danışma: danisma@khas.edu.tr

Selimpaşa Kampüsü

Adrers:E-5 Karayolu Üzeri
Selimpaşa / İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 731 90 08
Fax: +90 (212) 731 90 08
Danışma: danisma@khas.edu.tr

 

Kadir Has Üniversitesi Ücretleri öğrenmek için tıklayın…

             İstanbul Kadir Has Üniversitesi  1992 yılında kuruluş çalışmalarına başlanmıştır. Hayırsever iş adamı Kadir Has tarafından kurulmuştur. Okul tam anlamıyla 1997'de eğitime başlamıştır. Bünyesinde beş fakülte, bir yüksekokul, bir enstitü ve 2 meslek yüksekokulu barınmaktadır. Kadir has üniversitesi taban puanları bölümden bölüme ve fakülteden fakülteye her üniversitede olduğu gibi farklılıklar göstermektedir. Özellikle, hukuk fakültesi, Kadir Has üniversitesi iletişim ve iktisadi ve idari bilimler fakültesi kayda değer bir gelişim içindedir. 4 yıllık lisans eğitimleri Haliç kenarında bulunan ve restore edilerek kullanıma hazır hale gelen Cibali Tütün Fabrikası ile yeni inşa edilen binalarda verilmektedir. Yüksekokullar ise Selimpaşa köprüsünde…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*