İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Ticaret Odası ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulan İstanbul Ticaret Üniversitesi, 7 bini aşkın öğrencisi, 300’den fazla akademik personeli ve 7 fakültesi ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdüren bir kurumdur. Sütlüce ve Küçükyalı’da yer alan iki yerleşkeye sahiptir. İstanbul Ticaret Üniversitesi nerede diye merak edenler için iki yerleşkenin var olduğunu söylemek mümkündür.

2014 senesinden beri bölümlerde İngilizce eğitime daha çok önem veren ve 132 senelik İstanbul Ticaret Odası tecrübelerini eğitime yansıtmasını ihmal etmeyen bu kurumun, geleceğe oldukça vizyonlu ve bilgi sahibi insanlar yetiştirme amacıyla ilerlediğini belirtmek gereklidir. Çocukları için bu kurumu düşünen anne babalar, İstanbul Ticaret Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile daha detaylı görüşmeler sağlayabilir hatta okulun daveti ile ziyaret ederek kurumu daha yakından tanıyabilirler.

Çocuklarını emanet edecekleri bu kurum içerisinde, eğitimini tamamlayan her birey, duyarlı, bilgili ve tecrübeli bir insan olarak meslek hayatına adım atacaktır. İstanbul Ticaret Üniversitesi kampüsü özel okulları bünyesinde bilinen en gelişmiş ve tecrübeli sayılan okullardan birisi olmuştur. Kültür ve sanat faaliyetleri ile de her öğrencisinin gelişiminde farklı artılar kazandırmasını bilmiştir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi öğretmen alımı için özel sınavlar oluşturulmakta ve kurumun kendi sitesinde sağladığı duyurular aracılığı ile bilgi verilmektedir. Aynı şekilde farklı alanlarında çalışmak isteyen herkes için İstanbul Ticaret Üniversitesi personel iş alımı için kurum içerisinde adaylar için mülakatlar düzenlenmektedir. İstanbul Ticaret Üniversitesi taban puanları burs oranlarıyla orantılı olarak farklılık göstermektedir. İstanbul Ticaret üniversitesinde 3 farklı burs olanağı bulunmaktadır.Bunlar;

  • %25 Çeyrek Burs
  • %50 Yarı Burs
  • %100 Tam Burs

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Bilgileri

Küçükyalı Yerleşkesi

Adres : Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No: 4, Küçükyalı 34840, İstanbul
Telefon : 444 0 413
Fax : +90 (216) 489 02 69

Sütlüce Yerleşkesi

Adres : Sütlüce Mahallesi, İmrahor Caddesi, No: 90, Beyoğlu 34445, İstanbul
Telefon : 444 0 413

İstanbul Ticaret Üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz…

İstanbul Ticaret Odası ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulan İstanbul Ticaret Üniversitesi, 7 bini aşkın öğrencisi, 300'den fazla akademik personeli ve 7 fakültesi ile eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdüren bir kurumdur. Sütlüce ve Küçükyalı'da yer alan iki yerleşkeye sahiptir. İstanbul Ticaret Üniversitesi nerede diye merak edenler için iki yerleşkenin var olduğunu söylemek mümkündür. 2014 senesinden beri bölümlerde İngilizce eğitime daha çok önem veren ve 132 senelik İstanbul Ticaret Odası tecrübelerini eğitime yansıtmasını ihmal etmeyen bu kurumun, geleceğe oldukça vizyonlu ve bilgi sahibi insanlar yetiştirme amacıyla ilerlediğini belirtmek gereklidir. Çocukları için bu kurumu düşünen anne babalar, İstanbul Ticaret Üniversitesi…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Öğrenim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*