İstanbul Şehir Üniversitesi Ücretleri

İstanbul Şehir Üniversitesi 2008 yılında kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir. Deneyimli kadrosu ve çalışanları ile kaliteli bir eğitimi hedef edinmiş olan okul, Çok kısa bir süre içerisinde kendini kanıtlamış ve üniversite eğitimi alanında adından söz ettirir hale gelmiştir. İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Altunizade’de bulunan üniversite ulaşım kolaylığı ile de öğrencilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

  •             İstanbul Şehir Üniversitesi fiyatları; Birçok vakıf üniversitesi gibi İstanbul Şehir Üniversitesi de ücretli eğitim vermektedir. Ancak vakıf üniversitesi olduğu için okul ücretleri diğer özeller okul fiyatlarına göre daha uygundur. İstanbul Şehir Üniversitesi ücretleri sayfamızın alt kısmında yer almakata, bunun yanı sıra okulun iletişim kanallarından da bu bilgileri edinebilirsiniz.
  •           İstanbul Şehir Üniversitesi bursluluk sınavları; Üniversiteye giriş sınavında aldığınız puanlara göre 0, %75, %50, %25 burs imkânı bulunuyor. Bunun yanı sıra Türkiye sıralamasında ilk 5000 kişi içine giren öğrenciler içinde 0 burs imkânının yanı sıra 9 ay süre ile yemek bursu ve okulun anlaşmalı olduğu bir konukevinde ücretsiz kalma imkânı da bulunuyor.

İlk 2000’de olan öğrenciler için de ayrıca 9 ay süre boyunca aylık 700 TL burs imkânı mevcut. İstanbul Şehir Üniversitesi burs imkânları oldukça fazla durumdadır. Bunların dışında tercih listesinde okulu ilk sırada yazan öğrenciler içinde ücret indirimi imkânı bulunuyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi indirimleri ile öğrenci velilerinin gözdesi olmuş durumda. Daha birçok konuda indirim ve burs imkânı sağlayan okul hedeflediği kaliteli eğitim ile de geleceğe yön vermektedir. Okul fiyatları ve diğer burs olanakları için detaylı bilgiye okulun web sitesinden yada aşağıda verdiğimiz detaylı bilgilerden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Şehir Üniversitesi Fiyatları

Psikoloji ve Hukuk hariç diğer lisans programlarıKDV dâhil yıllık 32.000 TL‘dir. Psikoloji ve Hukuk bölümleri ücretleri 35.000TL olarak kararlaştırılmıştır.

Tüm öğrenciler için İngilizce hazırlık Programı KDV dâhil yıllık 32.000 TL‘dir.

Meslek Yüksek okulunda okuyacak öğrenciler için ise öğrenim ücreti KDV dâhil yıllık20.000 TL‘dir.

Yıllık Ücretler  şu kredi kartlarına  12 taksit imkanı sunmaktadır; Bonus 8, Paraf 12 ve World 12 taksit,

Dönemlik Ücretler  Bonus 6, Paraf 8 ve World 8 taksit ile ödenebilmektedir.

Yıllık ödemelerin peşin yapılması durumunda %5 indirim uygulanır, kredi kartına tek çekimlerde ise %2 indirim vardır.

 

İstanbul Şehir Üniversitesi 2008 yılında kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir. Deneyimli kadrosu ve çalışanları ile kaliteli bir eğitimi hedef edinmiş olan okul, Çok kısa bir süre içerisinde kendini kanıtlamış ve üniversite eğitimi alanında adından söz ettirir hale gelmiştir. İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Altunizade'de bulunan üniversite ulaşım kolaylığı ile de öğrencilerin tercihleri arasında yer almaktadır.             İstanbul Şehir Üniversitesi fiyatları; Birçok vakıf üniversitesi gibi İstanbul Şehir Üniversitesi de ücretli eğitim vermektedir. Ancak vakıf üniversitesi olduğu için okul ücretleri diğer özeller okul fiyatlarına göre daha uygundur. İstanbul Şehir Üniversitesi ücretleri sayfamızın alt kısmında yer almakata, bunun yanı sıra okulun iletişim…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 0.2 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*