İstanbul Özel Uğur Lisesi Fiyatları

Türkiye’de üniversite kazandırma ve nitelikli meslek edindirme oranları epey yüksek olarak Uğur liselerinin okullara dönüştürülmesi sonucu kurulan İstanbul Özel Uğur Lisesi aynı hizmet anlayışı ile hizmet vererek öğrencilerin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde yansıtmalarına olanak tanıyor.

 İstanbul Özel Uğur Lisesi kayıt dönemleri

TEOG sınavıyla öğrenci alan İstanbul Özel Uğur Lisesi sınav sonuçlarının ve sıralamalarının açıklanmasının ardından birkaç hafta sonra yeni dönem kayıtlarını almaya başlıyor. Liseye yeni başlayacak öğrenciler dışında ara dönem kayıtları ise okulların kapandığı haziran ayı ile başlayarak eylül ayına kadar devam ediyor. İstanbul avrupa yakasında ortalama 15 bin TL, Anadolu’da 10 bin TL öğrenim ücreti belirlenmiştir pazarlık ve mevkiye göre fiyatlar değişebilmektedir. 

 İstanbul Özel Uğur Lisesi bursluluk sınavları

Tüm öğrencilerinin sahip olduğu becerileri ve potansiyeli maksimum oranda kullanmalarını sağlamanın yanında başarılı öğrencilerin de başarılarını kat ve kat katlayarak onların hayatlarını değiştirecek yollarda ilerlemelerine destek olan İstanbul Özel Uğur Lisesi başarıyı da her zaman ödüllendiriyor. Her yıl mayıs ayında yapılan bursluluk sınavına giren hem bir sonraki seneye başlayacak olan ilköğretim sekizinci sınıf öğrencileri hem de lise ara sınıf öğrencileri çeşitli oranlarda burs kazanma imkânına erişiyor. Bazı öğrenciler hiçbir ücret ödemeden okuma fırsatına sahip oluyor.

 İstanbul Özel Uğur Lisesi taban puanları

Taban puanı 470 olarak belirlenen İstanbul Özel Uğur Lisesi’nin kontenjanları da şubeden şubeye değişiklik gösteriyor. Hedefi Türkiye’de ilk yüzde birlik dilimden öğrenci alarak zaten başarılı olan öğrenci kitlesini daha da büyük başarılara taşımak olan İstanbul Özel Uğur Lisesi her geçen gün daha yüksek puanlı ve daha fazla öğrenci tarafından tercih ediliyor.

 İstanbul Özel Uğur Lisesi iş başvurusu

İstanbul Özel Uğur Lisesi bünyesinde eğitmen, sekreter, müdür, yönetici, danışman, rehber öğretmen olarak çalışmak isteyen herkesle ön başvurusu sonrası mülakat yapılarak öğrencilere hem hayatlarındaki gelişimleri hem de derslerindeki başarıları açısından en fazla değeri katacağını düşündüğümüz kişiler eğitim kadrosuna seçiliyor.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:Fabrikalar Cad. Akasya Sokak No:34 Beşyol – Florya

Telefon:+90 212 592 88 44– +90 212 579 90 90

Mail:ugur@ugur.k12.tr

 

 

Türkiye'de üniversite kazandırma ve nitelikli meslek edindirme oranları epey yüksek olarak Uğur liselerinin okullara dönüştürülmesi sonucu kurulan İstanbul Özel Uğur Lisesi aynı hizmet anlayışı ile hizmet vererek öğrencilerin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde yansıtmalarına olanak tanıyor.  İstanbul Özel Uğur Lisesi kayıt dönemleri TEOG sınavıyla öğrenci alan İstanbul Özel Uğur Lisesi sınav sonuçlarının ve sıralamalarının açıklanmasının ardından birkaç hafta sonra yeni dönem kayıtlarını almaya başlıyor. Liseye yeni başlayacak öğrenciler dışında ara dönem kayıtları ise okulların kapandığı haziran ayı ile başlayarak eylül ayına kadar devam ediyor. İstanbul avrupa yakasında ortalama 15 bin TL, Anadolu’da 10 bin TL öğrenim ücreti belirlenmiştir pazarlık ve mevkiye göre fiyatlar…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*