İstanbul MEV Kolejleri Fiyatları

 

Milli Eğitim Vakfı Kolejleri, günümüz okullarına adeta bir öncü örnek oluşturmak amacıyla kurulmuş, gerek eğitim gerek ücret politikalarıyla ve imkânlarıyla diğer okullara rol model olma misyonunu üstlenmiş olup 1991’de eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Kurucusu Milli Eğitim Vakfı’dır. Okulun Ankara, İzmir ve İstanbul’da kampüsleri mevcuttur. Amacı çağdaş, medeni bir seviyede eğitim vererek eğitim öğretimini, günümüzün teknolojik imkânlarıyla birleştirmektir

 Sağlanan İmkânlar

           İstanbul Mev Kolejleri bursluluk sınavları ve diğer kolejleriyle birlikte toplamda Milli Eğitim vakfı, yaklaşık otuz bin öğrenciye karşılıksız burs imkânı sağlamıştır. Ayrıca çok sayıda öğrenciye yatılı eğitim imkânı tanımaktadır. Velilere, öğrencilere maddi destek sağlanması, öğretmenevlerinin inşalarına katkıda bulunması, Milli Eğitim Vakfı’nın sosyal yardım anlamında sağduyulu olduğunu kanıtlamaktadır.

 

Büyükçekmece’de bulunan İstanbul Mev Kolejleri kayıt dönemleri Ağustos ve Eylül aylarındadır. Kayıtlara dair ve destek alan öğrencilere ait bilgileri okulun resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. İstanbul Mev Kolejleri taban puanları girilecek programlara göre değişiklik göstermektedir. Çünkü okulun hem Anadolu Lisesi hem de Fen Lisesi programları mevcuttur.

 

Ortaokul düzeyindeki arkadaşlarımız için ortaokul eğitimi, ilkokul dönemi için ilkokul eğitimini de MEV’de bulabilirsiniz. İstanbul Mev Kolejleri ücretleri hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bunun için telefon, mail, web sitesi yardımıyla ya da belli aralıklarla düzenlenen okulun tanıtıcı sempozyumlarına katılarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

MEV Koleji Özel Basınköy Okulları Anaokul :12.700 TL
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları İlkokul :17.600 TL
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları Ortaokul :17.900 TL
MEV Koleji Özel Basınköy Okulları Anadolu Lisesi : 18.600 TL

           İstanbul Mev Kolejleri iş başvurusu için kariyer sekmesinde arayışta bulunabilir, okulun anlaşmalı olduğu iş arama platformlarını inceleyebilirsiniz. MEV kolejleri, günümüzün en önde gelen eğitim kurumlarından birisidir. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve medeni bir eğitimi görev olarak benimsemiş bir okul olarak, öğrencileri için burs, yatılılık, maddi destek ve teknolojik yardımları hep ön planda tutmuştur. Başarılı bireyler için, her dönemde üzerine koyarak ilerleyerek, başarılı eğitim programları oluşturmaktadır.

İstanbul MEV Kolejleri Adresleri

Adres: Basınköy Valikonağı Cad. Emre Sk. No: 8 34810, Florya – İstanbul

Telefon: 0 212 425 80 20

Faks: 0 212 599 54 94 – 0 212 599 37 92

Email: iletisim.basinkoy@mevkoleji.k12.tr

  Milli Eğitim Vakfı Kolejleri, günümüz okullarına adeta bir öncü örnek oluşturmak amacıyla kurulmuş, gerek eğitim gerek ücret politikalarıyla ve imkânlarıyla diğer okullara rol model olma misyonunu üstlenmiş olup 1991’de eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Kurucusu Milli Eğitim Vakfı’dır. Okulun Ankara, İzmir ve İstanbul’da kampüsleri mevcuttur. Amacı çağdaş, medeni bir seviyede eğitim vererek eğitim öğretimini, günümüzün teknolojik imkânlarıyla birleştirmektir  Sağlanan İmkânlar            İstanbul Mev Kolejleri bursluluk sınavları ve diğer kolejleriyle birlikte toplamda Milli Eğitim vakfı, yaklaşık otuz bin öğrenciye karşılıksız burs imkânı sağlamıştır. Ayrıca çok sayıda öğrenciye yatılı eğitim imkânı tanımaktadır. Velilere, öğrencilere maddi destek sağlanması, öğretmenevlerinin inşalarına katkıda bulunması, Milli…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: 1.9 ( 5 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*