İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Nerede?

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi isminde de anlaşılacağı gibi İstanbul’da bulunan bir üniversitedir. İstanbul’un yeni yeni yapılanan ilçelerinden olan Mahmutbey, Güneşli’de bulunmaktadır. Ulaşım bakımından herhangi bir sorunu olmayan ilçenin konaklama olanaklar da oldukça iyidir. Öğrencilerin kalabilecekleri yurtlar, apar daireler, öğrenciye kiralık verilen daireler ilçenin öğrenciler için sağladığı önemli konaklama imkânlarındandır.

 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi İletişim Bilgileri?

İstanbul Üniversitesinin iletişim bilgileri sayfamızın alt kısmın da yer almaktadır. Web sayfamızdan iletişim bilgilerini alarak üniversite ile iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konularda araştırma yapabilirsiniz.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi

Tel: (0 212) 604 01 00
Faks: (0 212) 445 81 71
Adres: Mahmutbey Dilmenler Caddesi, No:26, 34217 Bağcılar – İSTANBUL
E-posta: info@kemerburgaz.edu.tr

 

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli Yerleşkesi

Tel: (0 212) 373 59 00
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. Kocamansur Sok. No:46 Şişli
E-posta: info@kemerburgaz.edu.tr

 

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Bakırköy Yerleşkesi

Tel: (0 212) 604 01 00
Faks: (0 212) 445 81 71
Adres: Kartaltepe Mah. İncirli cad. No:11 Bakırköy/İstanbul
E-posta: info@kemerburgaz.edu.tr

 

 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi taban puanları:

Üniversitenin taban puanlarını bölümler bazında ve yıllara göre incelemeniz mümkündür. Bunun için de üniversitenin web sayfasına girerek ilgili konuların yer aldığı bölümlerin başlıklarını tıklayarak inceleyebilirsiniz. Üniversitenin web sayfasında bu bilgilerin yer aldığı başlık ve alt başlıklar bulunmaktadır. Web sayfasının ana sayfasında bu başlıklar yer almaktadır.

 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Öğretmen Alımı

Üniversitenin akademisyen, öğretmen alımları belirli bir prosedür çerçevesinde ve ihtiyaca binaen yapılmaktadır. Öğretmen alımları üniversitenin web sayfasında ilan edilmektedir. Ayrıca bazı basın yayın organları aracılığı ile de bu alımlar ilan edilmektedir.

 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Personel İş Alımı

Üniversite tıpkı öğretmen alımı yapılırken gerçekleştirdiği uygulamanın benzerini personel alımı yaparken de göstermektedir. Ancak personel alımında aradığı sınav ve puan türleri öğretmen alımınkinden farklı olmaktadır. Personel alımı yapılmadan önce de üniversitenin web sayfasından gerekli ilan yapılmaktadır.

 

444ne buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Nerede? İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi isminde de anlaşılacağı gibi İstanbul’da bulunan bir üniversitedir. İstanbul’un yeni yeni yapılanan ilçelerinden olan Mahmutbey, Güneşli’de bulunmaktadır. Ulaşım bakımından herhangi bir sorunu olmayan ilçenin konaklama olanaklar da oldukça iyidir. Öğrencilerin kalabilecekleri yurtlar, apar daireler, öğrenciye kiralık verilen daireler ilçenin öğrenciler için sağladığı önemli konaklama imkânlarındandır.  İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi İletişim Bilgileri? İstanbul Üniversitesinin iletişim bilgileri sayfamızın alt kısmın da yer almaktadır. Web sayfamızdan iletişim bilgilerini alarak üniversite ile iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konularda araştırma yapabilirsiniz. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi Tel: (0 212) 604 01 00 Faks: (0 212) 445 81 71 Adres: Mahmutbey…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*