İstanbul Gelişim Üniversitesi

Gelişim Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2008 yılında kurulan İstanbul Gelişim Üniversitesi, 3 fakülte, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokul ile eğitim ve öğretim hizmetleri sunan bir vakıf üniversitesidir. Birçok kişinin tercih döneminde düşündüğü kurumlardan birisi olan bu okulun yerleşkeleri Avcılar ilçesinde yer alıyor.

İstanbul Gelişim Üniversitesi nerede diye merak edenler için, Avcılar yerleşkesine ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Tüm ulaşım ağlarına yakın olması da, üniversitenin ilk tercihlerden olmasını etkiler. Okula dair diğer bilgilerin de öğrenilebilmesi için, İstanbul Gelişim Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile görüşmek yeterli olacaktır. Bu bilgilere de sayfamızdaki aşağıda bulunan kısımdan ulaşabilirsiniz.

Bilgili ve duyarlı öğrencileri yetiştirerek, hayata hazırlayan ve kazandıran bu kurumda, oldukça iyi bir akademik kadro yer alır. İstanbul Gelişim Üniversitesi taban puanları 2016 yılı için de belirlenmiştir. Öğrenciler tercih dönemlerinde mutlaka puanları da incelemelidir. Öğrencileri kadar öğretmen kadrosu ile de dikkat çeken bu üniversitenin, akademik kadrosunda yer almak için site içerisinden sınav ve mülakat bilgilerini takip etmek gerekiyor.

           İstanbul Gelişim Üniversitesi öğretmen alımı konusunda titizlikle bir çalışma yürütülmektedir. Okulun diğer alanları için de gerekecek personellerde de mülakatlar uygulanabilmektedir. Herhangi bir alanında çalışmak isteyenler, İstanbul Gelişim Üniversitesi personel iş alımı duyurularını takip etmelidir.

Genç ve dinamik kadrosu, teknolojiden faydalanan güçlü ve yenilikçi eğitim sistemi ve herkes için yaşanabilir yerleşkesi ile İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde her anlamda iyi bir eğitim ve öğretim süreci yaşanabilir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi İletişim Bilgileri

ÜNİVERSİTE

Adres: Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL
Telefon: 0212 422 70 20
E-posta: bilgi@gelisim.edu.tr

MESLEK YÜKSEKOKULU

Adres: E-5 Yanyol No:259 Avcılar / İstanbul
Telefon: 0212 422 06 70
Faks: 0212 422 06 71
E-posta: bilgi@gelisim.edu.tr

 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gelişim Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2008 yılında kurulan İstanbul Gelişim Üniversitesi, 3 fakülte, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokul ile eğitim ve öğretim hizmetleri sunan bir vakıf üniversitesidir. Birçok kişinin tercih döneminde düşündüğü kurumlardan birisi olan bu okulun yerleşkeleri Avcılar ilçesinde yer alıyor. İstanbul Gelişim Üniversitesi nerede diye merak edenler için, Avcılar yerleşkesine ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Tüm ulaşım ağlarına yakın olması da, üniversitenin ilk tercihlerden olmasını etkiler. Okula dair diğer bilgilerin de öğrenilebilmesi için, İstanbul Gelişim Üniversitesi iletişim bilgileri aracılığı ile görüşmek yeterli olacaktır. Bu bilgilere de sayfamızdaki aşağıda bulunan kısımdan ulaşabilirsiniz. Bilgili ve duyarlı öğrencileri yetiştirerek, hayata…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücreti

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*