İstanbul Esenyurt Üniversitesi

            İstanbul Esenyurt Üniversitesi Nerede? Üniversite İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un yeni yeni kalkınmakta olan ve havaalanına yakınlığı ile bilinen bir semttir. Merkeze oldukça yakındır. Ulaşım ve konaklama imkânları bakımından İstanbul’un diğer semtlerinden herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Tüm ulaşım ağının odağında sayılabilecek konumdadır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi İletişim Bilgileri, üniversitenin web sayfasında yazıldığı üzeredir. Üniversiteye iletişim kanalları başlıca şunlardır. Telefonla iletişim ve internet ortamından iletişim. Her iki iletişim şeklinde kullanacağınız numara ve hesap bilgilerini sayfamızın en alt kısmındaki iletişim bölümünden edinilebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Üniversitesi taban puanları özel üniversitelerin birçoğuyla denk ve yarışır düzeyde puanlardır. Her yıl değişen sayılarda olan puanlar her dönem ÖSYM tarafından açıklanmaktadır.

Üniversitenin web sayfasında öğrenci işlerinin altındaki başlıklarda yayımlanan taban puanlarını takip ederek aldığınız puanlarla kıyaslama yapabilir ve üniversiteye yerleşip yerleşemeyeceğinize karar verebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Öğretmen alımı, belirli standartlar belirlenerek açıklanan ve ilan edilen şekillerde yapılmaktadır. Bu kurallar ihtiyaç dahilinde yapılacak alımlarda duyurulmaktadır. Genel kural olarak alım yapılacak alanlarda eğitim verecek akademisyenlerin, öğretmenlerin üniversitenin değerini arttıracak kapasitede olmasına dikkat edilmektedir.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi personel iş alımı, öğretmen alımına benzer kriterlerde, ilan edilen kural ve çerçevede alım yapılacak pozisyona en uygun kişiler arasından seçilerek yapılmaktadır. Bu seçim sürecinin ve ne gibi şartların gerektiği personel alım ilanlarında alım yapılacak pozisyonun ihtiyacına göre belirlenmekte ve üniversitenin web sitesinden ve farklı ilan yöntemleri ile duyurulmaktadır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi İletişim Bilgileri

Adres: Doğan Araslı Bulv. No:79 Esenyurt
İstanbul / Türkiye
Danışma Hattı: 444 9 123
Fax: +(90) 212 699 09 90
E-Posta: bilgi@esenyurt.edu.tr
E-Posta: tanitim@esenyurt.edu.tr

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

            İstanbul Esenyurt Üniversitesi Nerede? Üniversite İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul'un yeni yeni kalkınmakta olan ve havaalanına yakınlığı ile bilinen bir semttir. Merkeze oldukça yakındır. Ulaşım ve konaklama imkânları bakımından İstanbul'un diğer semtlerinden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Tüm ulaşım ağının odağında sayılabilecek konumdadır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi İletişim Bilgileri, üniversitenin web sayfasında yazıldığı üzeredir. Üniversiteye iletişim kanalları başlıca şunlardır. Telefonla iletişim ve internet ortamından iletişim. Her iki iletişim şeklinde kullanacağınız numara ve hesap bilgilerini sayfamızın en alt kısmındaki iletişim bölümünden edinilebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Üniversitesi taban puanları özel üniversitelerin birçoğuyla denk ve yarışır düzeyde puanlardır. Her yıl…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*