İstanbul Bilim Üniversitesi Ücretleri

Türk Kardiyoloji Vakfı tarafından 2006 senesinde kurulan İstanbul Bilim Üniversitesi, özellikle sağlık alanında verdiği eğitimler başta olmak üzere, içerisinde bulundurduğu eğitim birimleri ile çevresine duyarlı, sağlığa ve bilime önem veren bireyler yetiştirme amacıyla faaliyetlerini sürdüren bir eğitim kurumudur.

İstanbul Bilim Üniversitesi burs imkânları

Okula özel hazırlanan sınavlar ile burs kazanan öğrenciler, başarıları sayesinde bu kurumda daha uygun bir şekilde eğitim görmektedirler. İstanbul Bilim Üniversitesi bursluluk sınavları, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her yıl başarılı öğrencilerin tercihleri konusunda sağladığı imkânlar ile İstanbul Bilim Üniversitesi çok yardımcı olmaktadır.

Durumu kısıtlı olan ancak bu kurumda eğitim almak isteyenler için İstanbul Bilim Üniversitesi burs imkânları bu fırsatı sağlar. Bilime ve insanlığa önem veren her öğrenciyi bu kuruma kazandırma önceliği ile hareket edildiği için de, her sene oldukça vizyonlu ve duyarlı insanları farklı mesleklere başarıyla göndermektedir.

Her sene düzenli olarak gerçekleştirilen İstanbul Bilim Üniversitesi indirimleri ile birçok öğrenciye kolaylık sağlanmakta ve eğitime daha çok önem verildiği kanıtlanmaktadır.

İstanbul Bilim Üniversitesi Fiyatları

Esentepe, Beyoğlu ve Mecidiyeköy’de bulunan kampüsleri ile her yıl binlerce öğrenciyi bünyesine katan İstanbul Bilim Üniversitesi, akademik kadrosu ile de büyük başarılar elde etmiştir. İstanbul Bilim Üniversitesi fiyatları bakımından da birçok özel okula göre daha uygun bir kurumdur.

Önceliğinin duyarlı ve bilgili insanlar yetiştirme olduğunu hem ders içerikleri hem de eğitim programları ile kanıtlayan kurumun, hastaneleri ile de uygulamalı eğitim alanında birçok dersi mevcuttur. İstanbul Bilim Üniversitesi ücretleri için görüşen anne babalar, çocuklarını gönül rahatlığı ile kuruma kayıt ettirmektedir.

TIP Fakültesi

Öğrenim Ücreti = 54.648 TL

Peşin ( %5 iskonto) =51.916 TL

 

Fen Edebiyat Fakültesi

Öğrenim Ücreti =28.512 TL

Peşin ( %5 iskonto) =27.086 TL

 

FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU

Öğrenim Ücreti =21.384 TL

Peşin ( %5 iskonto) =20.315 TL

SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ

Öğrenim Ücreti =23.166 TL

Peşin ( %5 iskonto) =22.008 TL

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

Öğrenim Ücreti =23.166 TL

Peşin ( %5 iskonto) =22.008 TL

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK BÖLÜMÜ

Öğrenim Ücreti=17.761 TL

Peşin ( %5 iskonto)=16.873 TL

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

Öğrenim Ücreti =21.344 TL Peşin ( %5 iskonto) =20.276 TL

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Öğrenim Ücreti =13.662 TL

Peşin ( %5 iskonto) =12.979 TL

 

Bunun yanı sıra vade farkına 9 taksit ilede okul ücretleri ödenebilmektedir.

Türk Kardiyoloji Vakfı tarafından 2006 senesinde kurulan İstanbul Bilim Üniversitesi, özellikle sağlık alanında verdiği eğitimler başta olmak üzere, içerisinde bulundurduğu eğitim birimleri ile çevresine duyarlı, sağlığa ve bilime önem veren bireyler yetiştirme amacıyla faaliyetlerini sürdüren bir eğitim kurumudur. İstanbul Bilim Üniversitesi burs imkânları Okula özel hazırlanan sınavlar ile burs kazanan öğrenciler, başarıları sayesinde bu kurumda daha uygun bir şekilde eğitim görmektedirler. İstanbul Bilim Üniversitesi bursluluk sınavları, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her yıl başarılı öğrencilerin tercihleri konusunda sağladığı imkânlar ile İstanbul Bilim Üniversitesi çok yardımcı olmaktadır. Durumu kısıtlı olan ancak bu kurumda eğitim almak isteyenler için İstanbul Bilim Üniversitesi…

Genel Bakış

Eğitim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*