İstanbul Bilgi Üniversitesi

“Okul için değil yaşam için öğrenmeliyiz” ilkesini benimseyen İstanbul Bilgi Üniversitesi 7 Haziran 1996 yılında kurulmuştur. Kamu tüzel kişiliğe sahip bir kurum olan İstanbul Bilgi Üniversitesi vakıf üniversitesidir. Üniversitenin yaklaşık 1000 akademik personeli, 6 fakültesi, 5 enstitüsü, 5 yüksekokulu ve 3 meslek yüksek okulu bulunmaktadır. Bünyesindeki 150’ye aşkın programlarla ortalama 25 bin öğrenciyi kabul edip program sonucunda mezun etmektedirler.

 İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim

İstanbul Bilgi Üniversitesi Türkiye’nin dört bir yanından öğrenci aldığı için bazı şehirlere bölge ofisleri kurmuştur. Adana bölge ofisi Adana’nın Seyhan ilçesinde, Ankara bölge ofisi Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Antalya bölge ofisi Antalya Şehir Merkezi’nde, İzmir bölge ofisi İzmir’in Alsancak ilçesinde ve son olarak Bursa bölge ofisi ise Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Bu bölgeler dışında olan ya da direk İstanbul Bilgi Üniversitesi ile görüşmek isteyenler için de telefon numaraları ve e- mail adresleri bulunmaktadır.

 İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretmen Alımı

İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne ihtiyaç olduğunda öğretim üyesi alım ilanı İstanbul Bilgi Üniversitesi özel okulları internet sitesinde ilgili bölümlere ayrılmış bir şekilde bulunmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Personel İş Alımı yine internet sitesi üzerinden “İş Olanakları” adı altında yayınlanmaktadır.

 İstanbul Bilgi Üniversitesi Nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Dolapdere, Santralistanbul ve Kuştepe olmak üzere 3 ayrı kampüsü vardır. Dolapdere Kampüsü Beyoğlu, İstanbul’da, Sanralistanbul kampüsü Eyüp, İstanbul’da ve Kuştepe kampüsü Şişli, İstanbul’da bulunmaktadır.

Kuştepe Kampüsü

Adress:          İnönü Cad. No: 6 Kuştepe 34387 Şişli İstanbul
Tel:                   (0212) 311 50 00

Dolapdere Kampüsü

Adress:          Hacıahmet Mahallesi Pir Hüsamettin Sokak No:20 34440 Beyoğlu İstanbul
Tel:                   (0212) 311 50 00

Santral İstanbul Kampüsü

Adress:           Eski Silahtarağa Elektrik Santralı Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 34060 Eyüp İstanbul
Tel:            (0212) 311 50 00

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Fiyatları için tıklayın…

"Okul için değil yaşam için öğrenmeliyiz" ilkesini benimseyen İstanbul Bilgi Üniversitesi 7 Haziran 1996 yılında kurulmuştur. Kamu tüzel kişiliğe sahip bir kurum olan İstanbul Bilgi Üniversitesi vakıf üniversitesidir. Üniversitenin yaklaşık 1000 akademik personeli, 6 fakültesi, 5 enstitüsü, 5 yüksekokulu ve 3 meslek yüksek okulu bulunmaktadır. Bünyesindeki 150'ye aşkın programlarla ortalama 25 bin öğrenciyi kabul edip program sonucunda mezun etmektedirler.  İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim İstanbul Bilgi Üniversitesi Türkiye'nin dört bir yanından öğrenci aldığı için bazı şehirlere bölge ofisleri kurmuştur. Adana bölge ofisi Adana'nın Seyhan ilçesinde, Ankara bölge ofisi Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Antalya bölge ofisi Antalya Şehir Merkezi'nde, İzmir bölge ofisi İzmir'in…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*