İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi

            İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi nerede diye bir soruyu kimseden duyamazsınız. İstanbul Üsküdar’da merkezi konumu ile herkes tarafından bilinmektedir. Tarihi Üsküdar semtine yeni bir yüz getiren İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, genç bir üniversite olmasına rağmen profesyonel eğitmenleri ve aile ortamı ile öğrencilere keyifli ve güvenli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Yeni kurulan bir üniversite olduğu için İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi taban puanları üniversite eğitimi almak isteyen her birey için uygun durumdadır. Eğitimin sadece puan sistemine göre olmadığına inanan üniversite, bu misyonu ile öğrencilerine de güven aşılamaktadır.

Ağırlık olarak Sosyal Birimler alanında eğitim veren üniversite bünyesinde Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Uluslararası İslam ve Din Bilimleri Fakültesini bulundurmaktadır. Bunların dışında globalleşen dünyanın farkındalığı olarak Yabancı Diller Yüksekokulu ile de kaliteli ve güvenli bir dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Kur’an-ı Kerim Araştırmaları Merkezi (KURAMER) ile de faaliyet vermekte ve dinimiz ile alakalı bilimsel çalışmalar ve yayınlar konusunda da her geçen gün hızla yükselmektedir.

           İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Öğretmen Alımı konusunda da titizlikle çalışmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu profesyonel eğitmen kadrosuna yenilerini eklemekte ve eğitim konusunda her geçen gün büyümektedir. Akademik kadrosunda çeşitliliğe önem veren kurum, her çeşit öğrenciye hitap etmektedir.

           İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Personel İş Alımı ile ilgili detaylı bilgi okulun resmi web sitesinde ve diğer sosyal medya hesaplarından duyurulmaktadır. Ayrıca sitemiz de sayfanın aşağısında bulunan iletişim telefonlarından da bilgi alınabilir.

 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İletişim Bilgileri

Merkez Kampüs

Adres:İcadiye-Bağlarbaşı Caddesi, No: 40 34662 Üsküdar/İstanbul
Telefon:+90 216 474 08 60
ADAY ÖĞRENCİ DANIŞMA HATTI:+90 216 988 14 00
Tanıtım Ofisi:+90 216 988 14 00
Faks:+90 216 474 08 75
E-Posta:29mayis@29mayis.edu.tr

Ümraniye Kampüsü

Adres:Dr. Fazıl Küçük cad. No: 6 Yamanevler Ümraniye/İstanbul
Telefon:+90 216 988 1009
E-Posta:29mayis@29mayis.edu.tr

 

 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

            İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi nerede diye bir soruyu kimseden duyamazsınız. İstanbul Üsküdar'da merkezi konumu ile herkes tarafından bilinmektedir. Tarihi Üsküdar semtine yeni bir yüz getiren İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, genç bir üniversite olmasına rağmen profesyonel eğitmenleri ve aile ortamı ile öğrencilere keyifli ve güvenli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Yeni kurulan bir üniversite olduğu için İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi taban puanları üniversite eğitimi almak isteyen her birey için uygun durumdadır. Eğitimin sadece puan sistemine göre olmadığına inanan üniversite, bu misyonu ile öğrencilerine de güven aşılamaktadır. Ağırlık olarak Sosyal Birimler alanında eğitim veren üniversite bünyesinde Edebiyat…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: 4.4 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*