İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Ücretleri

            İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi fiyatları üniversitenin rektörlüğü tarafından her yıl belirlenen rakamlardır. Üniversitedeki her bölüm için ayrı ayrı belirlenmektedir. Yüksek puanlı ve önemli bölümlerin fiyatları daha yüksek iken diğer bölümlerin fiyatları daha düşük olmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ücretleri, özel üniversitelerle rekabet edecek şekilde belirlenmeye çalışılmaktadır.

Portföyündeki öğrenci profili ve sektörün ekonomik seyri dikkate alınarak belirlenen ücretler konusunda öğrencilere şartlar dahilinde gerekli kolaylıklar gösterilmeye çalışılmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi bursluluk sınavları bakımından da sektördeki rekabetçi tavrını korumakta, sadece diğer özel üniversitelerle rekabet etmek için değil aynı zamanda öğrencilerine faydalı olabilmek için de bu bursluluk sınavlarını düzenlemekte ve her öğrencinin girmesine olanak tanıyacak şartlar belirlemektedir.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi burs imkânları

           İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi burs imkânları konusunda YÖK’ün sağladığı avantajları öğrencilerine kullandırmaktadır. LYS ile yüksek puanla gelen öğrencilerine belirli limitlerde indirim yapılmaktadır. Bu öğrenciler genellikle ülke genelinde belirli bir sıralamada yer almayı başarmış öğrenciler olmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi indirimleri de yine LYS sınavı sonucunda okul tercihleri yapılırken üniversiteyi burslu olarak tercih edip de belirli bursluluk yüzdelerinde indirim alacak şekilde kazanan öğrenciler okul ücretlerinde indirim alabilmektedirler. Bu oranlar kazanılan bursluluk durumuna göre yüzde yüze kadar çıkabilen indirimlerdir.

Yüzde yüz indirimli burslu kazanan öğrenciler okula kayıt yaptırırken herhangi bir ücret ödememektedirler. Yüzde yirmi beş, yüzde elli gibi oranlarda burslu kazanan öğrenciler de kazandıkları bölümün ücretinden hak ettikleri bursluluk oranında indirim alarak kayıt yaptırabilmektedirler.

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Fiyatları

 

29mayis fiyatları

            İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi fiyatları üniversitenin rektörlüğü tarafından her yıl belirlenen rakamlardır. Üniversitedeki her bölüm için ayrı ayrı belirlenmektedir. Yüksek puanlı ve önemli bölümlerin fiyatları daha yüksek iken diğer bölümlerin fiyatları daha düşük olmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ücretleri, özel üniversitelerle rekabet edecek şekilde belirlenmeye çalışılmaktadır. Portföyündeki öğrenci profili ve sektörün ekonomik seyri dikkate alınarak belirlenen ücretler konusunda öğrencilere şartlar dahilinde gerekli kolaylıklar gösterilmeye çalışılmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi bursluluk sınavları bakımından da sektördeki rekabetçi tavrını korumakta, sadece diğer özel üniversitelerle rekabet etmek için değil aynı zamanda öğrencilerine faydalı olabilmek için de bu bursluluk…

Genel Bakış

Eğitim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*