Işık Üniversitesi

 İstanbul Işık Üniversitesi 1996 yılında kurulmuştur. Işık Üniversitesi’ nin kurucusu olan Feyziye Mektepleri Vakfı gençlerin geleceği için güçlü kadrosu ile Işık Üniversitesi’ ni kaliteli bir eğitim kurumu haline getirmiştir. Bünyesinde 5 adet fakülte, 2 adet yüksekokul ve iki adet enstitü barındıran Işık Üniversitesi Öğretmen Alımı da tamamen özenle seçilen ve kaliteli öğretmenlerden oluşturulan büyük bir kadrodur.

Bu konuda titizlikle çalışan yönetim gençlerin geleceği için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için büyük çaba göstermektedir. Işık Üniversitesi Personel İş Alımı da aynı titizlikle yapılır. Çalışan her personel üniversitesinin vizyonuna ve misyonuna yakışan saygın kişilerdir. Üniversite bünyesinde çalışanlar konusunda hiç bir saygısızlık, ahlaksızlık gibi durumlara müsamaha göstermemektedir.

 Işık Üniversitesi nerede?

2 adet kampüsü bulunan Işık Üniversitesi’ nin kampüslerinden biri Şile’ de diğeri ise daha merkezi bir konumda olan Maslak’ ta hizmet vermektedir. Üniversitenin bünyesinde barındırdığı fakülteler bu iki kampüs içerisinde dağıtılmıştır. Işık Üniversitesi iletişim için üniversitenin kendi sayfasından her iki kampüs için iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda vakfa ait diğer Işık Üniversitesi özel okulları mevcuttur. Bu üniversitenin misyonu aydın yetiştirmek, aydınlatarak anlamayı sağlamaktır. Öğrencilerine araştırmayı öğreterek daha fazla öğrenen ve öğrendikçe aydınlanan daha sonra ileriki nesilleri de edindiği bu bilgilerle aydınlatacak olan genç beyinleri hazırlamak Işık Üniversitesi’ nin en büyük amaçlarından birisidir. Bu amaçları gerçekleştirebilmek için sürekli büyüyen ve kendini geliştiren bir eğitim ve öğretim kurumu haline gelmiştir. Büyükmek içinde Işık Üniversitesi taban puanlarına çok dikkat etmektedir. Birçok öğrenciye Ösym’nin yaptığı sınavlar ile burs bağlayarak, diğer öğrencilerle etkileşimini sağlayıp okul kalitesini daima en üst sıralara çıkarmayı hedeflemektedir.

Şile Kampüsü

Adres: IŞIK ÜNIVERSİTESİ, Üniversite Sokak, Dış Kapı No:2 Şile/İstanbul, 34980
Santral: (0-216) 712 14 60
Faks: (0-216) 712 14 68

 

Maslak Kampüsü

Adres: IŞIK ÜNİVERSİTESİ Büyükdere Cad. 34398 Maslak – Istanbul
Santral: (0-212) 286 49 11, (0-212) 286 49 23, (0-212) 286 49 24
Faks: (0-212) 286 57 96

Işık Üniversitesi Ücretleri burada…

 

 İstanbul Işık Üniversitesi 1996 yılında kurulmuştur. Işık Üniversitesi' nin kurucusu olan Feyziye Mektepleri Vakfı gençlerin geleceği için güçlü kadrosu ile Işık Üniversitesi' ni kaliteli bir eğitim kurumu haline getirmiştir. Bünyesinde 5 adet fakülte, 2 adet yüksekokul ve iki adet enstitü barındıran Işık Üniversitesi Öğretmen Alımı da tamamen özenle seçilen ve kaliteli öğretmenlerden oluşturulan büyük bir kadrodur. Bu konuda titizlikle çalışan yönetim gençlerin geleceği için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek için büyük çaba göstermektedir. Işık Üniversitesi Personel İş Alımı da aynı titizlikle yapılır. Çalışan her personel üniversitesinin vizyonuna ve misyonuna yakışan saygın kişilerdir. Üniversite bünyesinde çalışanlar konusunda hiç bir saygısızlık,…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*