Işık Üniversitesi Ücretleri

Işık üniversitesi 1996 yılında, Fevziye Mektepleri Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 20 yıllık bir geçmişi olan Işık Üniversitesi, verdiği eğitimler, dil eğitimleri sonucunda ve başarılı mezunlar ile yeni Üniversite eğitimine başlayacaklara ışık tutuyor.

Üniversite de, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Ve Edebiyat Fakültesi, Mimarlık Ve Tasarım İle Mühendislik Fakülteleri bulunuyor. Ayrıca, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ve normal Meslek Yüksek Okulu olarak, hem normal öğretim hem de ikinci öğretim olarak eğitim vermektedir.

Işık Üniversitesi burs imkânları

           Işık Üniversitesi indirimleri imkânlarından da ayrıca yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Lisans ve ön lisans programlarında okuyan, başarılı bütün öğrenciler için, bazı şartlar çerçevesinde Işık Üniversitesi burs imkânları da sağlıyor.

Öğrencilerin, sınav notlarında FF notu olmaması, yarıyıl ortalaması 3.25 in üzerinde olması yeterli olacaktır. Burs almak için öğrencilerin Işık Üniversitesi bursluluk sınavları olmasına gerek kalmadan burs veriliyor. Nezih bir okul ve eğitiminde son derece başarılı mezunlar veren ışık üniversitesi, adından sıkça söz ettiriyor.

İstanbul Işık Üniversitesi Fiyatları

            İstanbul Işık Üniversitesi fiyatları da, oldukça uygun. Ödemeler 2 eşit taksitlere bölünerek, Işık Üniversitesi Ücretleri ödemesinde öğrencilere kolaylık sağlanıyor. Ayrıca, Işık Üniversitesi ücretleri hakkında, okulun resmi sitesinde, ek bir dosya şeklinde bütün ayrıntıları bulabilirsiniz.

Işık Üniversitesinde, çift anadal, yandal, yatay geçiş, diğer üniversitelerden İngilizce eğitim alma ve yaz okulu gibi imkânları da bulunuyor. Hem ortamı ile hem de verdiği eğitimler ile kaliteli bir üniversiteden sizde mezun olmak istemez misiniz?

Işık Üniversitesi ücretleri ödenmek istenen tarihe göre farklılık göstermektedir. Haziran ayında başlayan kayıtlar ile eğer ücret ödenirse daha fazla indirimden yararlanabilirler. Ağustos ayına kadar okul ücretleri yatırılmalıdır. İstanbul Işık Üniversitesi ücretleri için 3 farklı ödeme yöntemi mevcuttur . Direk peşin ödemelerde de eğitim ücreti üzerinden indirimler yapılır. Bunun yanı sıra her döenem başında olmak şartıyla güze ve bahar döenmelerinde de ödeme yapılabilir peşin ödemeden biraz daha fazla maliyetlidir. Eğer uzun taksitlerle ödemek istiyorum diyenler için ise 12 taksitli ödeme imkanı sunulmuştur. Fakat 12 taksitli ödemede vade farkı alınmaktadır.

Güzel sanatlar, fen edebiyat, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık ve mühendislik fakülteleri öğrenim ücretleri 36.542TL den başlayan fiyatlar kurul tarafından kararlaştırılmıştır.Ayrıca Meslek yüksek okulları ücretleri 13.184TL’den başlamaktadır.

 

isik universitesi ucretleriisik universitesi ucretleri2

 

 

Işık üniversitesi 1996 yılında, Fevziye Mektepleri Vakfı tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 20 yıllık bir geçmişi olan Işık Üniversitesi, verdiği eğitimler, dil eğitimleri sonucunda ve başarılı mezunlar ile yeni Üniversite eğitimine başlayacaklara ışık tutuyor. Üniversite de, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Ve Edebiyat Fakültesi, Mimarlık Ve Tasarım İle Mühendislik Fakülteleri bulunuyor. Ayrıca, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ve normal Meslek Yüksek Okulu olarak, hem normal öğretim hem de ikinci öğretim olarak eğitim vermektedir. Işık Üniversitesi burs imkânları            Işık Üniversitesi indirimleri imkânlarından da ayrıca yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Lisans ve ön lisans programlarında okuyan, başarılı bütün öğrenciler için, bazı şartlar…

Genel Bakış

Eğitim Ücretleri
Yurt Ücretleri
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*