Haliç Üniversitesi

           Haliç Üniversitesi 14 Ocak 1998 de 8 ayrı bölüm ile eğitim öğretime başlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi Avrupa yakasının en değerli vakıf üniversitelerinden biridir. 30 yıla yaklaşan eğitim süresince binlerce mezun vermiş, kaliteli bir akademik kadroya sahip olmasıyla dikkati çekmiştir.

           Hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olması, giderek diğer fakülte ve bölümlerin açılmasına, bu da okulun gelecek vizyonu hakkında fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Haliç üniversitesi şu anda 5 fakülte 3 yüksekokul,1 meslek Yüksekokul,1 Konservatuar ve 3 enstitüsü ile ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora programlarında olmak üzere aşağı yukarı 10.000 öğrencisi mevcuttur.

Haliç Üniversitesi öğretmen alımı

           Haliç Üniversitesi öğretmen alımı konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Haliç Üniversitesi personel iş alımı sayısı da oldukça kısıtlı olsa da konuyla ilgili duyurular resmi www.halicedu.tr sitesinden yapılmaktadır. Bu köklü üniversite de okumakla fark yaratacağınızdan emin olabilirsiniz.

           Haliç üniversitesi iletişim; tel. :(0212)9242444-4442542.Bu numaradan santrale ulaşıp istediğiniz bölümü bağlatabilirsiniz. Ayrıca Haliç Üniversitesi kampüsü de bulunmaktadır. Anaokulu ortaokul lise Anadolu Lisesi ve temel lise seviyesinde eğitim öğretim yapmaktadır.

  • Sütlüce Yerleşkesi

Adres: Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No: 82 Beyoğlu – İSTANBUL
Tel: (0 212) 924 24 44 | Çağrı Merkezi: 444 25 42
Faks: (0 212) 999 78 52
E-Posta: info@halic.edu.tr

 

  • Kağıthane Yerleşkesi

Adres : Merkez Mah. Cendere Cad. No:5 Kağıthane – İSTANBUL

  • Şişihane Yerleşkesi

Adres : Okçu Musa Cd. Emekyemez Mh. Mektep Sk. No:21 Şişhane – İSTANBUL

  • Levent Yerleşkesi

Adres: Levent Caddesi No:51 1.Levent – Beşiktaş / İstanbul

  • Tıp Fakültesi

Adres : Çağlayan Mah. Şair Sk. No:2 Kağıthane / İstanbul

 

Haliç üniversitesi nerede

           Bu anlamda verdiği kaliteli hizmet ve kurumsal yapısı ile uluslararası platformda referans alınan bir üniversite olmayı başarmıştır. Haliç üniversitesi nerede? İstanbul’un Kâğıthane ilçesinde bulunmaktadır. Ayrıca; Sütlüce, Şişhane ve Levent’te fakülteler bulunmaktadır. Özellikle sütlüce yerleşkesinde okuyan öğrenciler biraz daha şanslı diyebiliriz. Üniversitenin Haliç Nehri ve Haliç Parkı etrafında bulunması öğrencilerin doğal güzellikleri de içerisinde barındıran bir ortamda eğitim öğretim görmesine imkân sağlamaktadır.

Haliç Üniversitesi Fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

           Haliç Üniversitesi 14 Ocak 1998 de 8 ayrı bölüm ile eğitim öğretime başlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi Avrupa yakasının en değerli vakıf üniversitelerinden biridir. 30 yıla yaklaşan eğitim süresince binlerce mezun vermiş, kaliteli bir akademik kadroya sahip olmasıyla dikkati çekmiştir.            Hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olması, giderek diğer fakülte ve bölümlerin açılmasına, bu da okulun gelecek vizyonu hakkında fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Haliç üniversitesi şu anda 5 fakülte 3 yüksekokul,1 meslek Yüksekokul,1 Konservatuar ve 3 enstitüsü ile ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora programlarında olmak üzere aşağı yukarı 10.000 öğrencisi mevcuttur. Haliç Üniversitesi öğretmen alımı            Haliç…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Fiyatları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*