Haliç Üniversitesi Fiyatları

Haliç üniversitesi özel üniversiteler arasında iyi bir yere sahip olmakla birlikte pek çok sayıda bölümde eğitim-öğretim verilmektedir. Fen edebiyat fakültesi, mühendislik, tıp, işletme, mimarlık ve güzel sanatlar fakülteleri üniversite içerisinde bulunmaktadır.

Belli ücretler ve burs imkânlarından yararlanarak girilen üniversitelerden biri de haliç üniversitesidir. Belli burs oranı ile üniversiteye girildiğinde ücret aşağıya çekilmektedir. Bazı bölümlere yetenek sınavları da dahil edilmektedir. Pek çok imkâna sahip olan İstanbul Haliç üniversitesi fiyatları bölümlere ve burs yönergelerine göre değişiklik göstermektedir.

Haliç üniversitesi burs imkânları

            Haliç üniversitesi burs imkânları; ÖSYM bursu, derece bursu, tercih bursu, üniversite içi başarı bursu, çalışma bursu, mütevelli heyet bursu, kardeş bursu, spor bursu, engelli bursu şeklinde burslar sunulmaktadır. Haliç üniversitesi bursluluk sınavları ÖSYM’nin yaptığı sınav dışında üniversite bünyesinde de yapılmaktadır.

Haliç üniversitesi ücretleri

Bursları kesintisiz alabilmek amacı ile öğrencinin derslere kayıt olması, derslere devam edilmesi ve 1.80 ders başarısının altına düşmemesi gerekmektedir. Tüm burslar için üniversitede yine üniversite tarafından değerlendirme komitesi kurulmaktadır. Haliç üniversitesi ücretleri imkânları dahilinde pek çok üniversitenin önüne geçmektedir.

          Haliç üniversitesi indirimleri, burs imkânları dahilinde yapılmaktadır. Bu indirimler hem ön lisans hem lisans hem de lisansüstü eğitimlerde uygulanmaktadır. Çift anadal, yandal, dikey ve yatay geçiş imkânları bulunan üniversitede aynı zamanda yaz okulu kursları da bulunmaktadır. Haliç üniversitesi fiyatları burslar oranında diğer üniversiteler ile karşılaştırıldığında uygun bir hale dönüşmektedir.

Haliç üniversitesi özel üniversiteler arasında iyi bir yere sahip olmakla birlikte pek çok sayıda bölümde eğitim-öğretim verilmektedir. Fen edebiyat fakültesi, mühendislik, tıp, işletme, mimarlık ve güzel sanatlar fakülteleri üniversite içerisinde bulunmaktadır. Belli ücretler ve burs imkânlarından yararlanarak girilen üniversitelerden biri de haliç üniversitesidir. Belli burs oranı ile üniversiteye girildiğinde ücret aşağıya çekilmektedir. Bazı bölümlere yetenek sınavları da dahil edilmektedir. Pek çok imkâna sahip olan İstanbul Haliç üniversitesi fiyatları bölümlere ve burs yönergelerine göre değişiklik göstermektedir. Haliç üniversitesi burs imkânları             Haliç üniversitesi burs imkânları; ÖSYM bursu, derece bursu, tercih bursu, üniversite içi başarı bursu, çalışma bursu, mütevelli heyet bursu, kardeş…

Genel Bakış

Öğrenim Ücreti
Yurt Ücreti
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*