Hakkımızda

İzmir’deki kolejlerin ortak platformda bir arada toplanması gerektiğine inanan kişiler tarafından oluşturulan bu proje ve 2014 yılından bu yana İstanbulKolej projesini geliştirerek devam etmektedir. Sirenox yazılım ve bilişim teknolojilerinin desteğini alarak hayata geçirilen İstanbul projesi alanında uzman diplomalı mühendis kişilerce bu güne kadar geliştirmelerini sürdürmüş bugünden sonrada çalışmalarına devam edecektir.

Sitede İstanbul özel okullar hakkında tüm bilgiler yer alırken aynı zamanda da ziyaretçiler tarafından eleştirilip değerlendirebilceği bir platform oluşturulmaya çalışılmıştır. Yapılan değerlendirmelerde kesinlikle okulu aşağılayıcı veya prestij zedeleyici ifade kullanılmasına izin verilmez.  Okulların yalnızca bilgileri değil İstabul kolej fiyatları, kayıt bilgileri  ve burs olanakları konusunda da ayrıntılı bilgiler yayınlanmaktadır. Bu bilgiler site yöneticileri tarafından sağlandığı gibi okullar tarafından da arzu ederlerse eklenip değiştirilebilmelerine olanak sağlayarak özgür bir platform kurmayı amaçlamaktayız.

İzmir kolejleri ile başlatılan bu proje İstanbul kolejeriyle devam ederek her şehir için ayrı ayrı temel oluşturulması sağlanacaktır. Bugun temel düzeyde bilgilerin yer alması sağlanmaktadır, gelecekte eğitim sektörüne yön vermesi amaçlanmaktadır. Bugun sizlerde projemizin gelişmesi için hem bilgi vererek ,hemde reklam alarak bize katkı sağlayabilirsiniz.