Gedik Üniversitesi Ücretleri

Gedik üniversitesi, İstanbul’da 2010 yılında Gedik Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. Üniversite içerisinde, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi, İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Gedik Meslek Yüksek Okulu Ve Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu bulunmaktadır.

Ayrıca, Asya Çalışmaları Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Avrupa Birliği Uygulama Ve Araştırma Merkezi, İnsan Hakları Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Robot Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Spor Bilimleri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Su Altı Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Yaşam Boyu Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezleri de bulunmaktadır. Yeni bir üniversite olan İstanbul Gedik üniversitesi fiyatları, her bölüm için değişmektedir.

Meslek yüksekokulu ve fakültelerin farklı fiyatlandırması bulunmaktadır. Gedik üniversitesi ücretleri, KDV peşin fiyat üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Gedik üniversitesi öğrencileri için ayrıca burs imkânları da verilmektedir. Bunun için, Gedik üniversitesi bursluluk sınavları yapılmaktadır. Başarı oranlarının yüksekliğine göre, yüzde 25 ve yüzde 50 burs verilmektedir. Gedik üniversitesi indirimleri kategorisinden yararlanabilmek için, öğrencilerin bursluluk sınavlarından başarılı olması gerekmektedir.

Gedik üniversitesi burs imkânları ile bu ücretlendirme düşmektedir. Yüzde 25 burs ve yüzde 50 burs alan öğrenciler için ayrı bir ücretlendirme yapılmaktadır. İkna edilecek kadar yapılan bursluluk indirimleri ile öğrencilere ayrı bir katkı sağlamaktadır. Siz değerli öğrenciler, bu kadar ayrıcalıklı bir üniversite de okumak istiyorsanız, kontenjanlar bitmeden kaydınızı yaptırın.

İstanbul Gedik Üniversitesi Fiyatları

2017-2018 Yılı Girişli Öğrenci Ücretleri
Fakülte  

Fiyat

 

%25 Burslu

 

%50 Burslu 

Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Ücretleri31.800 TL23.850 TL15.900 TL
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ücretleri31.800 TL23.850 TL15.900 TL
Mühendislik Fakültesi Ücretleri31.800 TL23.850 TL15.900 TL
Spor Bilimleri Fakültesi Ücretleri30.400 TL22.800 TL15.200 TL
Meslek Yüksekokulu Ücretleri19.800 TL14.850 TL9.900 TL
Yabancı Diller Yüksekokulu Ücretleri25.800 TL

 

Gedik üniversitesi, İstanbul’da 2010 yılında Gedik Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. Üniversite içerisinde, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Güzel Sanatlar Ve Mimarlık Fakültesi, İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Gedik Meslek Yüksek Okulu Ve Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu bulunmaktadır. Ayrıca, Asya Çalışmaları Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Avrupa Birliği Uygulama Ve Araştırma Merkezi, İnsan Hakları Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Robot Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Spor Bilimleri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Su Altı Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Yaşam Boyu Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezleri de bulunmaktadır. Yeni bir üniversite olan İstanbul Gedik üniversitesi…

Genel Bakış

Eğitim Ücreti
Yurt Ücreti
Ek Giderler

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*