Fatih Üniversitesi

Fatih Üniversitesi 18 Ocak 1996 tarihinde Türkiye Sağlık ve Tedavi Vakfı tarafından kurulmuştur. Okul, bünyesinde dokuz fakülte, iki yüksekokul ve dört enstitü barındırmaktadır. İngilizce ve Türkçe eğitim veren okul İspanyolca, Rusça, Almanca, Fransızca derslerini seçmeli olarak öğrencilerine sunmaktadır. Fatih Üniversitesi 120 farklı ülkeden öğrenciye eğitim vermektedir.

Akademik kadrosu uluslararası tecrübeye sahip, seçkin üniversitelerden mezun, alanında uzman eğitim elemanlarından oluşmaktadır. Okul uygulamalı eğitime önem verdiği için teknolojinin imkânlarından faydalanılabilecek zengin laboratuvarları öğrencilerini sunmaktadır. Öğrenciler Erasmus ve öğrenci değişim programlarıyla yurtdışı eğitim olanaklarından yararlanabilmektedirler.

Fatih Üniversitesi’nin Avrupa ve Dünya genelinde 225 farklı üniversite ile anlaşması vardır. Ayrıca okul kulüp faaliyetlerine ve sosyalliğe önem vermekte, bunun için öğrencilerine topluluklar aracılığı ile imkan yaratmaktadır. Okul, spor alanında da öndedir. En çok sorulan sorular arasında Fatih üniversitesi nerede sorusudur.

 Fatih Üniversitesi Nerede?

           İstanbul Fatih Üniversitesi Büyükçekmece ilçesinde yerleşik haldedir. Üniversite tek kampüstür ancak tıp Fakültesi’nin Maltepe ve Şirinevler’de hastanesi, Ümraniye’de de polikliniği bulunmaktadır.

 Fatih Üniversitesi Personel İş Alımı

Fatih Üniversite’sinde çalışmak isteyen adaylar, okulun web sayfasındaki CV formunu doldurarak başvuru yaparlar. Başvuru değerlendirildikten sonra eğer aday işe uygunsa Fatih Üniversitesi İnsan Kaynakları tarafından adaya geri dönüş yapılır. Böylelikle Fatih üniversitesi personel iş alımı süreci başlamış olur.

           Fatih üniversitesi öğretmen alımı için kendi web sayfasında kadro eksiklerini duyurular halinde ilan edilir. Adaylar başvurabilirler.

 Fatih Üniversitesi İletişim Adresleri

Büyükçekmece Kampüsü
Adres: Fatih Üniversitesi, 34500 Büyükçekmece, İstanbul
Tel: (0212) 866 33 00 (Santral)
Faks: 0212-866 33 37
E-posta: info@fatih.edu.tr

 

Tıp Fakültesi Hastanesi
Adres: Yalı Mah. Sahil Yolu Sok. No: 16, Dragos, 34844, Maltepe / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 43 84
Tel: (0216) 458 90 00
Faks: (0216) 352 83 59
E-posta: hastane@fatih.edu.tr

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Adres: Cemalbey Caddesi, Turgut Reis Sokak, No:27, Maltepe / İSTANBUL
Tel: (0216) 459 69 22
Faks: (0216) 459 69 23
E-posta: shmyo@fatih.edu.tr

 

Fatih Üniversitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için yazının üzerine tıklayın.

Fatih Üniversitesi 18 Ocak 1996 tarihinde Türkiye Sağlık ve Tedavi Vakfı tarafından kurulmuştur. Okul, bünyesinde dokuz fakülte, iki yüksekokul ve dört enstitü barındırmaktadır. İngilizce ve Türkçe eğitim veren okul İspanyolca, Rusça, Almanca, Fransızca derslerini seçmeli olarak öğrencilerine sunmaktadır. Fatih Üniversitesi 120 farklı ülkeden öğrenciye eğitim vermektedir. Akademik kadrosu uluslararası tecrübeye sahip, seçkin üniversitelerden mezun, alanında uzman eğitim elemanlarından oluşmaktadır. Okul uygulamalı eğitime önem verdiği için teknolojinin imkânlarından faydalanılabilecek zengin laboratuvarları öğrencilerini sunmaktadır. Öğrenciler Erasmus ve öğrenci değişim programlarıyla yurtdışı eğitim olanaklarından yararlanabilmektedirler. Fatih Üniversitesi'nin Avrupa ve Dünya genelinde 225 farklı üniversite ile anlaşması vardır. Ayrıca okul kulüp faaliyetlerine ve sosyalliğe…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*