Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet vakıf üniversitesi henüz yeni kurulmuş eğitim kurumlarından biridir. Vakıf üniversitesi olması bakımından kuruluş amaçlarını, değerlerini misyon ve vizyon ilkelerini tamamlamış ve modern eğitim sistemine hazır hale gelmiş eğitim kurumlarının en önde gelenleri arasında çoktan yerini almıştır.

           İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi nerede ve nasıl ulaşılmakta gibi sorunlar öğrencileri düşündürebilmektedir. Üniversite İstanbul da olup Üsküdar, Zeytinburnu ve Beyoğlu ilçelerinde yerleşkeleri mevcuttur ve Ulaşımı gayet basittir. İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi iletişim bilgilerine sayfamızın altında bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılabilmektedir.

İnternet sitesi üzerinden tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm değişikliklerden haberdar olabilirsiniz. İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi taban puanları yıllara ve bölümlere göre değişiklik göstermektedir. Taban puanlar çok tercih edilen bölümlerde ve kontenjanı az olan bölümlerde biraz daha yüksektir. İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi öğretmen alımı büyüyen bir eğitim kompleksi olması bakımından sürekli ihtiyaca göre yapılmaktadır.

Öğretmen ve öğrenci diyalogları sistemli öğrenme açısından önem verilmekte ve birebir anlaşılmayan konular üzerinde araştırma ve tartışmalar yapılmaktadır. İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi personel iş alımı açık olan pozisyonlara göre düzenli yapılmaktadır. Kesinlikle hiçbir pozisyon açık bırakılmamaktadır.

Tüm imkânları bir arada bulabileceğiniz yer olana fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesini tercih edebilir ve ayrıcalıklı imkânlarından faydalanabilirsiniz. Üniversite birçok alanda diğer üniversitelere oranla önde olup farklılığını hissettirmektedir.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi iletişim

REKTÖRLÜK – FATİH YERLEŞKESİ
Adres:Zeyrek Mah. Büyükkaraman Cad. No:53 Fatih /İSTANBUL
Tel:0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası: 0212 521 84 84
HALİÇ YERLEŞKESİ
Adres:Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No:12/A Beyoğlu / İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası: 0212 369 81 64
TOPKAPI YERLEŞKESİ
Adres:Merkez Efendi Mah. Mevlevihane Cad.Yenikapı Mevlevihanesi No: 25 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon Numarası: 0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası: 0212 582 81 10
KANDİLLİ YERLEŞKESİ
Adres:Kandilli Mah. Rasathane Cad. Hıdrellez Sok. No:3 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası: 0216 460 01 88
KÜÇÜK ÇAMLICA YERLEŞKESİ
Adres:Küçük Çamlıca Mah. Çilehane Yolu Caddesi No:8 Üsküdar / İstanbul
Telefon Numarası: 0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası:0216 5460295
ÜSKÜDAR (ATİK VALİDE) YERLEŞKESİ
Adres:Valide-i Atik Mah. Kartalbaba Cad. No: 36 Üsküdar İstanbul
Telefon Numarası: 0212 521 81 00 Pbx
Fax Numarası: 0216 310 29 27

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ücretleri ve Taban Puanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Fatih Sultan Mehmet vakıf üniversitesi henüz yeni kurulmuş eğitim kurumlarından biridir. Vakıf üniversitesi olması bakımından kuruluş amaçlarını, değerlerini misyon ve vizyon ilkelerini tamamlamış ve modern eğitim sistemine hazır hale gelmiş eğitim kurumlarının en önde gelenleri arasında çoktan yerini almıştır.            İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi nerede ve nasıl ulaşılmakta gibi sorunlar öğrencileri düşündürebilmektedir. Üniversite İstanbul da olup Üsküdar, Zeytinburnu ve Beyoğlu ilçelerinde yerleşkeleri mevcuttur ve Ulaşımı gayet basittir. İstanbul fatih sultan Mehmet vakıf üniversitesi iletişim bilgilerine sayfamızın altında bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm değişikliklerden haberdar olabilirsiniz. İstanbul fatih sultan Mehmet…

Genel Bakış

Eğitim Kalitesi
Konumu
Eğitim Ücretleri

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*